SERVIND představuje univerzální kolo WS Roller-Spinner

11. prosince 2023, 15:13

Firma Servind se stala oficiálním distributorem Wielländer+Schill. Na trh spolu vstupují s inovativní novinkou WS Roller-Spinner.

WS Roller-Spinner v nabídce Servind

Stávající sortiment dodavatelů CAR-O-LINER, GYS a Cromatec technology tak aktuálně doplní produkty Wieländer+Schill. Pestrý sortiment obsahuje spotřební materiál, včetně vícebřitých vrtáků do oceli a dalších materiálů, svářecí a nýtovací techniku, vysavače na hliník nebo třeba kompletní pokrokové vybavení multimateriálového pracoviště.

Jedním z inovativních produktů je univerzální kolo WS Roller-Spinner. Revoluční univerzální kolo je vyrobeno z lehkých termoplastů a umožňuje pohybovat i vozidly se zablokovaným brzdovým systémem nebo poškozeným hnacím ústrojím. V praxi to znamená, že jste schopni manipulovat například elektromobily bez elektrického napětí, vozidly se zablokovanými brzdami nebo aktivovanou ruční brzdou. A to díky unikátnímu otočnému středu kola, který můžete nechat buď volně pohyblivý nebo ho zafixovat. Při zafixování kolo slouží, jako běžné lakařské náhradní kolo. Pokud střed necháte volný, umožňuje zmíněnou manipulaci s vozidly se zablokovanou brzdovou soustavou, pohonným ústrojím nebo automatickou převodovkou v parkovacím režimu.

Oproti nejrůznějším manipulačním nástavcům na kola, které se bohužel potýkají s nástrahami nerovných a nezpevněných povrchů, dlažebních kostek nebo velkých dilatačních spár, si WS Roller Spinner poradí s každým povrchem. Své uplatnění najde díky své univerzálnosti a o 40 % nižší váze proti běžným náhradním ocelovým kolům i u odtahových služeb.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!