Bez rezervy? Jak snadné!

24. září 2009, 0:00

Do povinné výbavy motorových vozidel přinesla výrazné změny nová vyhláška. Ve vyhlášce o povinné výbavě motorového vozidla byla začleněna možnost, aby již řidiči nemuseli s sebou vozit náhradní rezervu, pokud je však vozidlo vybaveno soupravou na nouzovou opravu pneumatik jako je Clean Plus – Pohotovostní záchrana pneu.

 
Clean Plus® Pohotovostní záchrana pneu (Emergency Tire Saver)

 

* Automobil bez rezervy má o něco nižší hmotnost, takže se trochu sníží spotřeba paliva a emise
* Nemusíte si špinit ruce výměnou rezervy za poškozenou pneumatiku
* Nemusíte řešit, jak se vyměňuje pneumatika
* Nemusíte vykládat všechen obsah z kufru ven, abyste se dostali k rezervě, jež může být prázdná
* Nebudete ve stresu z nedostatku času – stihnu letadlo, vlak, příchod nebo důležitou schůzku?

Zboží mohou objednávat registrovaní zákazníci firmy ALLSTAR TRADING Ostrava pod číslem 01440413 na https://eshop.autoelektrika.cz/, nebo telefonicky na čísle 596 790 790 za 99,- Kč bez DPH. Cena platí pro velkoodběratele. Zboží je také možno zakoupit na adrese provozovny za maloobchodní cenu 199,- Kč s DPH.

Firma ALLSTAR TRADING je výhradním distributorem autokosmetiky značky Clean Plus na českém a polském trhu. Autokosmetiku Clean Plus® vyrábí a celosvětově dodává společnost Falken Industries Ltd., založená v roce 2003. Falken Industries Ltd. je americká společnost s vlastním know-how, výrobou a distribucí inovačních vlhčených ubrousků a speciálních čistících výrobků. Jejich hlavní firemní značka, autokosmetika Clean Plus®, je již celosvětově rozšířena díky svojí všeobecné přitažlivosti a široké dostupnosti.

Více informací o nabízené autokosmetice naleznete na stránkách www.CleanPlus.cz.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!