Elegance i v zimě s výrazně atraktivnějšími cenami litých kol

25. září 2009, 0:00

Narození akce „Elegance i v zimě“ už si téměř nikdo nepamatuje, každoroční nabídku nových litých kol na zimu od ALCARu však motoristé již velmi dobře znají.

V období před zimní sezónou jich ALCAR BOHEMIA, i díky své speciální akční nabídce, distribuuje rok od roku větší množství. Letos do ní bylo zařazeno 8 designů litých kol, která jsou pro zimní provoz vhodná svými jednoduchými designy, kvalitní povrchovou úpravou a také zvýhodněnou akční cenou. Od 1.9.2009 totiž ALCAR BOHEMIA výrazně zatraktivnil ceny až o 25 % oproti jarním cenám, a to nejen u kol zařazených do akce Elegance i v zimě, ale u většiny sortimentu litých kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO.

Není od věci motoristům připomenout, aby neodkládali přezutí na zimní pneumatiky až do prvního sněhu a vyhnuli se tak čekání ve frontě před servisem. Pokud si kola během chvilky přehodí z letních na zimní sami, tím lépe. Ale v tom případě, nechť si je včas, čili nejlépe v mimosezónních měsících, dají vyvážit v kvalitním pneuservisu. Pokud mají motoristé v plánu pořídit si na zimu druhou sadu kol, je teď pravý čas podívat se na kola v letošní akci „Elegance i v zimě“. Může je oslovit exkluzivní značka AEZ a design Tacana s mocně rozevřenými paprsky v kombinaci antracitového lakování a leštěné čelní plochy.

Značku DEZENT zastupuje žhavá novinka RF dark – elegantní design za „super“ peníze, stříbrný dvojpaprsek RB, dále odlehčený design L s titanovým leskem, samočisticí DEZENT A s voduodpuzujícím lakem Nano tec a mohutný design O pro automobily SUV.
V případě, že chce zákazník dostat cenu plecháče na lopatky, je zde pro něj ENZO H a zvláště pak cenová bomba ENZO R. Nabídka je tedy pestrá, záleží jen na tom, které kolo mu padne nejvíce do oka. Každopádně se žádné z kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO motoristé nemusí bát používat v zimním období. Jsou chráněna kvalitním ochranným lakem, který bez problémů
odolá posypovým materiálům i nečistotám, jež se vyskytují na zimních silnicích. Jako důkaz kvality laku je na litá kola standartně poskytována prodloužená tříletá záruka. Před samotnou koupí doporučujeme vyzkoušet konfigurátor kol na www.alcar.cz, který každému pomůže udělat si lepší představu o tom, jak bude jeho vůz na nových kolech vypadat.

Zdroj: www.alcar.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!