SealTech jako řešení pro prodloužení provozuschopnosti vozidla po defektu

20. července 2017, 13:59

Společnost Goodyear oznamuje, že její několikrát oceněné vysoce výkonné pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3, vybavené nejnovější technologií značky Goodyear – SealTech, schválila automobilka Volkswagen jako originální výbavu svého nového modelu Arteon.

Pod označením SealTech se skrývá nejnovější řešení značky Goodyear pro prodloužení provozuschopnosti vozidla po defektu. Dojezd umožňuje speciální povulkanizační těsnící technologie. SealTech dokáže utěsnit defekty v oblasti běhounu pneumatiky až do průměru 5 milimetrů a zajišťuje tak i po defektu pohodlnou a rovnoměrnou jízdu. Značka SealTech je zobrazena na bočnici pneumatiky.

„Jsme hrdí na to, že dále rozšiřujeme naše portfolio a zavádíme Goodyear SealTech na nový VW Arteon. O možnosti prodloužení provozuschopnosti vozidel mají velký zájem jak výrobci vozidel, tak i spotřebitelé. Abychom mohli jejich poptávku uspokojit, pokračujeme v investicích do vývoje technologií, jako je právě SealTech,” řekl Nick Harley, výkonný ředitel pro originální výbavu osobních vozidel společnosti Goodyear v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

Nový Volkswagen Arteon je čtyřdveřový fastback s působivým, inovativním, ale současně praktickým designem. V zájmu co nejlepších jízdních vlastností bude vybaven pneumatikami Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 o rozměru 225/55R17 97W a 245/45R18 96W s novou technologií Goodyear SealTech.

Související články

Goodyear obouvá vozy automobilky Jaguar
Goodyear obouvá vozy automobilky Jaguar

Společnost Goodyear oznámila, že si ji automobilka Jaguar Land Rover vybrala jako dodavatele originální výbavy pro nové modely Jaguar F-PACE, Land Rover Discovery a Range Rover Velar.

Nové Wrangler All-Terrain Adventure od Goodyearu zvítězily v testu
Nové Wrangler All-Terrain Adventure od Goodyearu zvítězily v testu

Pneumatiky Wrangler All-Terrain Adventure 265/65 R17 společnosti Goodyear obsadily první místo ve srovnávacím testu univerzálních pneumatik časopisu DriveOut Magazine. Ze všech sedmi testovaných pneumatik se nové silniční/terénní pneumatiky z produkce Goodyearu umístily nejlépe s celkovým výsledkem 97,46 %. Poskytly tak svědectví o výsledku neustálých inovací značky Goodyear a jejích dlouholetých zkušenostech v segmentu 4×4.

Ideální pro terén i silnici – nová pneumatika od Goodyearu
Ideální pro terén i silnici – nová pneumatika od Goodyearu

Wrangler All-Terrain Adventure jsou pneumatiky houževnaté, odolné, ideální pro terén i na silnici. Vozy SUV díky novince od Goodyearu nepřekvapí žádný povrch.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!