Společnost Hankook rozšiřuje kapacitu R&D (Research and Development) v Evropě

22. ledna 2013, 22:24

Prémiový výrobce pneumatik Hankook pokračuje v rozšiřování svého výzkumu a vývoje v Evropě. Evropské technické centrum společnosti (ETC) se sídlem v Německu oficiálně slavnostně otevřelo své nové zařízení v Hannoveru. ETC, také označované jako centrum výzkumu a vývoje Hankook, se zaměřuje na vývoj zakázkových pneumatik pro evropské trhy, stejně jako na originální vybavení (OE) podle požadavků předních evropských výrobců automobilů. Rozšíření provozu odráží rostoucí význam OE pneumatik Hankook v Evropě a dále posiluje stopu společnosti na evropském trhu s pneumatikami.

ETC, které bylo založeno roku 1997, zaznamenalo stabilní růst v posledních patnácti letech. Centrum rozšiřuje pracovní síly a rozvoj svých kapacit z původních 5 zaměstnanců na současných 45 inženýrů a specialistů v oboru pneumatik. “Nové umístění a další kapacity v našem centru jsou v souladu s kontinuálním růstem společnosti Hankook v Evropě,” vysvětluje Stefan Fischer, vedoucí ETC pro Hankook Tire.  “Stále rostoucí počet rozvojových projektů pro původní vybavení (OE) a trh náhradních dílů v Evropě si žádá odpovídající rozšíření vývojových kapacit. Rozhodnutí o našich nových zařízeních v Hannoveru je rozhodujícím krokem v naší dlouhodobé strategii expanze a celý areál v Hannoveru byl přizpůsoben potřebám našich R & D odborníků. Celé rozšíření nabízí až 70% zvýšení kancelářských kapacit jakožto i nové možnosti a jasně signalizuje dlouhodobou investici.”

Hlavním cílem hannoverského střediska ETC je především rozvoj originálních pneumatik pro osobní automobily, SUV a lehké nákladní automobily (OE). Prémiová kvalita je základem pro úspěšné partnerství v rámci dodávek OE smluvním výrobcům automobilů. Zvyšující se počet OE dodávek do předních evropských automobilek, jakými je Audi, BMW, Ford a VW, poskytuje důkazy o rostoucím uznání společnosti Hankook mezi výrobci automobilů v celé Evropě i po celém světě. V souladu s firemními základními zásadami, poskytovat řidičům technologické dokonalosti a prvotřídní kvalitu pneumatik, Hankook neustále investuje do výzkumu a vývoje, aby svým zákazníkům dopřál to nejlepší v oblasti bezpečnosti, jízdních vlastností, komfortu a šetrnosti k životnímu prostředí.

V souladu s touto filozofií nastavuje nové zařízení ve městě Hannover nové standardy s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí a energetickou bilanci: fotovoltaický systém instalovaný na střeše objektu umožňuje bezemisní provoz (CO2 emise). 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!