Pneumatiky značky Continental jsou doporučovány v celé Evropě

18. února 2013, 9:07

V letošních testech zimních pneumatik pořádaných motoristickými časopisy získaly koncernové modely skvělá hodnocení a řadu vítězství. To jasně svědčí o tom, že se ve výrobních podnicích Continental AG snoubí kombinace technického umu, špičkových technologií směsí i vysoké kvality výroby.

ContiWinterContact TS 850
Pneumatiku ContiWinterContact TS 850, stále ještě novinku na trhu, do testu v Německu zařadily motoristické časopisy ADAC Motorwelt, AutoBild, Auto Zeitung a Stiftung Warentest. V nich se dvakrát stala vítězem celého testu a dvakrát skončila s hodnocením „zvláště doporučujeme“. Další evropské motoristické magazíny testovaly také pneumatiky pro kompaktní automobily a vozy střední třídy. Ty se na nejvyšší příčce umístily v testech italských časopisů Auto Tecnica a Automobilisimo, anglického magazínu Auto Express, Autoklubu ČR a také polského Motoru. Francouzský motoristický magazín Automoto jim přisoudil druhou pozici.

ContiWinterContact TS 830 P
Odborníci z časopisů AutoBild sportscars a AutoBild allrad udělili této speciální zimní pneumatice pro sportovní a vysoce výkonné osobní vozy hodnocení „chvályhodná pneumatika“, což je nejvyšší hodnocení udělené oběma magazíny. V testu zimních pneumatik prováděném časopisem Auto Zeitung pak tato pneumatika zvítězila.

ContiWinterContact TS 800
V rámci sortimentu značky Continental je pneumatika ContiWinterContact TS 800 obzvláště vhodná pro požadavky malých a kompaktních automobilů. Experti z německého autoklubu ADAC a rakouského ÖAMTC, stejně jako odborníci ze švýcarského časopisu TCS, jí přisoudili hodnocení „velmi doporučujeme“.

ContiCrossContact Winter
Chcete-li se ve svém SUV nebo automobilu s pohonem všech čtyř kol svézt bezpečně, přejděte na zimní pneumatiky ContiCrossContact Winter. K tomuto názoru dospěl jak automotoklub ADAC, tak i ACE Lenkrad – obě dvě organizace této pneumatice daly nejlepší doporučení. Za vítěze svého testu pneumatiku ContiCrossContact Winter označil časopis Auto Zeitung.
 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!