Letní pneumatiky Continental pro rok 2013

4. dubna 2013, 11:23

Pneumatiky pro prakticky veškerá vozidla a modely SUV. Rozsáhlý seznam schválení ze strany evropských a asijských výrobců automobilů.

Koncern Continental včas rozšířil svoji řadu letních pneumatik pro nastávající letní sezónu. Špičková ContiSportContact 5 P pro sportovní vozy s vysoce výkonnými motory je k dostání ve více než 20 rozměrech, zatímco ContiSportContact 5 vyplňuje mezeru pro výkonnější sedany a přehnaně „vytuněné“ vozy. Pro kompaktní a středně velká vozidla Continental přináší ContiPremiumContact 5, pneumatiku zaměřenou na bezpečnost a mimořádný brzdný výkon. Úsporná, ekologická pneumatika ContiEcoContact 5 se zaměřuje na potřeby automobilů v mini, malé a kompaktní třídě. V testech provedených v minulých letech získávaly letní pneumatiky Continental pravidelně nejvyšší hodnocení od specializovaných redakcí. Tyto pneumatiky obdržely rozsáhlá schválení výrobců automobilů.

ContiSportContact 5 P – Extrémně rychlá pneumatika
Pneumatika s velmi přesným řízením a výbornou odezvou na pohyby volantu. Zlepšené „prořezávání vodního filmu snižuje riziko aquaplaningu. ContiSportContact 5 P umožňuje sportovní, dynamickou jízdu bez jakýchkoli kompromisů, v rozměrech 18 až 23 palců s profilovým číslem 40% až 25%. 

ContiSportContact 5 – Velmi sportovní a bezpečná
Produkt, který se dobře hodí jak pro sportovní automobily, tak i pro SUV sportovnějšího založení, o velikostech 17 až 18 palců s profilovým číslem 50% až 35% a schválením pro rychlosti až do 300 km/h. Řada rozměrů pro SUV pokrývá pneumatiky o velikosti 18, 19 a 20 palců s profilovým číslem mezi 55% a 45%. Zde byla rovněž udělena schválení pro rychlosti až do 300 km/h.

ContiPremiumContact 5 – Mimořádně komfortní a bezpečná
Pneumatika se vyznačuje vynikajícím brzdným výkonem, klidnou, komfortní jízdou a precizní stabilitou jízdy. Dostupná v rozměrech 14 až 17 palců s profilovým číslem 65% až 50%.

ContiEcoContact 5 – Bezpečnost spojená s nízkým valivým odporem
Pneumatika ContiEcoContact 5 má vynikající valivý odpor, který je zárukou nízké spotřeby paliva. Zároveň se jedná o produkt s krátkou brzdnou dráhou, vynikající stabilitou jízdy a vysokým kilometrovým proběhem. K dostání bude 42 variant od 14 do 17 palců.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!