Služba SnapSkan od Nokian hlídá stav pneumatik

21. května 2018, 10:51

Pneumatiky představují jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků vozidla. Digitální služba SnapSkan, kterou vyvinul výrobce pneumatik Nokian umožňuje jednoduchou a rychlou kontrolu stavu pneumatik bez zbytečných nákladů.  

S cílem zjednodušit digitální kontrolu pneumatik pro miliony řidičůSnapSkan nyní nabízí pět nových kontrolních míst v severských zemích. V plánu je tuto službu do budoucna rozšířit také na mezinárodní úrovni.

SnapSkan měří rychle a snadno hloubku běhounu pneumatik pomocí nejnovější 3D skenovací technologie. Skenery SnapSkan se nachází při vjezdu do parkovacích garáží či výjezdu z nich. Řidič najede na skenovací rampu při vjezdu do garáže nebo výjezdu z ní a SnapSkan automaticky naskenuje pneumatiky. Řidič může pomocí SMS nebo on-line před skenováním či po něm potvrdit, zda chce získat digitální informaci o stavu svých pneumatik. Pokud se rozhodne službu nepovolit, všechny informace nashromážděné službou SnapSkan o jeho vozidle budou během dvou týdnů trvale odstraněny.  Pokud řidič potvrdí zájem o získání informace, je mu zaslána zcela bezplatně na jeho mobilní zařízení. Informace obsahuje výsledky měření hloubky běhounu a kód, který nabízí slevu na nové pneumatiky ve vybraných prodejnách.

„Základem všeho, co děláme, je péče a bezpečnost. SnapSkan je jedinečná služba pro zákazníky, která nás odlišuje od ostatních výrobců pneumatik. SnapSkan nám umožňuje informovat řidiče nejen o stavu jejich pneumatik, ale také o důsledcích takového stavu na silniční bezpečnost,“ říká Hille Korhonen, prezidentka a generální ředitelka Nokian Tyres.

SnapSkan je jednoduchá a bezplatná služba

SnapSkan je jednoduchá a bezplatná službaBezplatná služba SnapSkan umožňuje řidičům snadno a rychle sledovat stav pneumatik. SnapSkan pomocí snímače měří hloubku běhounu a informaci zasílá přímo do mobilního zařízení řidiče. Služba se nachází na místech, která řidiči běžně navštěvují, aby nebylo třeba dělat samostatnou zastávku nebo navštívit kontrolní stanici. SnapSkan může měřit pneumatiky na jakémkoliv osobním vozidle a funguje u všech značek pneumatik.

„Na SnapSkan jsme od zákazníků obdrželi velké množství pozitivních reakcí. 80 % dotázaných osob uvedlo, že služba je z hlediska užití velice snadná a že by ji rozhodně doporučili i ostatním. Ještě důležitějším výsledkem je, že 70 % dotázaných bylo jednoznačně přesvědčeno, že služba SnapSkan zvyšuje silniční bezpečnost,“ říká Ville Nikkola, programový manažer odpovědný za službu SnapSkan ve společnosti Nokian Tyres.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!