General Motors jmenuje Hankook Tire Dodavatelem roku 2017

28. května 2018, 17:42

GM ocenil svých 132 nejlepších dodavatelů ze 17 zemí, kteří průběžně překračovali očekávání GM a vytvořili mimořádnou hodnotu nebo přinesli nové inovace do výrobních procesů svého odběratele. Výrobce pneumatik Hankook získal toto ocenění již po druhé po sobě.

General Motors jmenuje Hankook Tire Dodavatelem roku 2017

Pro General Motors to představuje příležitost, jak vzdát poctu svým dodavatelům, kteří jsou ti nejlepší z nejlepších,“ prohlásil Steve Kiefer, GM senior vice president, globální nákup a dodavatelské řetězce. „Automobilový průmysl se transformuje neuvěřitelně rychle. Obchodní vztahy, které pěstujeme se základnou našich dodavatelů, představují naprostou nutnost, pokud chcete na trh dodávat mimořádnou sérii moderních vozidel a služeb v oblasti mobility zítřků.

Více než 45 % všech letos jmenovaných Dodavatelů roku získalo toto ocenění opakovaně od roku 2016.

Cenu GM dodavatel roku získávají dodavatelé, kteří předčí ostatní dodavatele tím, že splňují všechny požadavky ohledně kvality, provedení, inovace a z hlediska celkových koncernových nákladů. Ocenění jsou výrobci produktů a poskytovatelé služeb, které dodávají do výrobního provozu General Motors. Jedná se o sektor komponent vozidel, dodavatelského řetězce a logistiky, péče o zákazníky a prodej náhradních dílů, včetně nepřímých služeb.

Je nám ctí, že Hankook je jmenován GM dodavatelem roku již podruhé,“ prohlásil Hyun Bum Cho, president a CEO společnosti Hankook Tire. „Obchodnímu partnerství se společností GM připisujeme velký význam a pevně věříme, že udělení této ceny letos již podruhé za sebou je projevem naší intenzivní a efektivní spolupráce a pokračujícího společného růstu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!