Pozor na zneužívání objednacích čísel ocelových kol ALCAR STAHLRAD/KFZ

, 11. října 2019, 10:06

Společnost ALCAR BOHEMIA upozorňuje zákazníky na opakované zneužívání svých katalogových čísel ocelových kol ALCAR STAHLRAD/KFZ v nabídkách národních i mezinárodních internetových velkoobchodů.

Aktuálně se setkáváme s případy, kdy internetový velkoobchod nabízí kola pod katalogovým číslem ALCAR STAHLRAD / KFZ, ale ve skutečnosti dodává kola různých výrobců včetně asijských. Toto jednání máme potvrzené a zdokumentované uskutečněnými nákupy.

Zneužíváním a paděláním objednacích čísel dochází k jednoznačnému porušení zákonných ustanovení o hospodářské soutěži a výše popsané jednání naplňuje znaky zákonem zakázané nekalé soutěže, a to především skutků označených jako Klamavé označení zboží a služeb, Vyvolání nebezpečí záměny a Parazitování na pověsti.
V současné době zvažujeme právní kroky k zabránění zneužívaní našich katalogových čísel ALCAR STAHLRAD / KFZ.

Ocelové kolo ALCAROcelová kola značky ALCAR STAHLRAD / KFZ se vyrábějí na totožných výrobních linkách a ze stejného materiálu jako výrobky dodávané do prvovýroby motorových vozidel a jsou kvalitativně shodná s koly do prvovýroby. Společnost ALCAR BOHEMIA je jediným akreditovaným dovozcem kol ALCAR STAHLRAD / KFZ do České republiky a držitelem schválení vydaného Ministerstvem dopravy ČR.

Kola jsou důležitým konstrukčním prvkem vozidla a použití nevhodných kol může vést až k poškození majetku či zdraví!

V případě pochybností o původu ocelových kol svým obchodním partnerům rádi pomůžeme s jejich identifikací. Ocelová kola ALCAR STAHLRAD jsou vždy označena 4místným číselným kódem vyraženým na kole a etiketou.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!