AUTO PARTNER: Obchodní zástupce (Praha)

20. dubna 2017, 17:40 Job offer may be outdated

Společnost AUTO PARTNER hledá vhodné kandidáty na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
pro region PRAHA

Firma Auto Partner se zabývá širokou distribucí náhradních dílů na osobní, dodávkové vozy a motocykly. Působí na trhu od roku 1993. Firma poskytuje svým zákazníkům speciální služby z oblasti dodávek zboží, skladování, marketingu a také vývoji prodeje. V současné době firma s obratem 4,3mld CZK, zaměstnává téměř 1.000 zaměstnanců na různých pozicích na padesáti pobočkách rozmístěných po celé zemi.

Koho hledáme:
– lidi s chutí pracovat rozvojově a intenzivně, charakterizující se kreativitou a otevřeností
– osoby se znalostmi v motoristické branži

Hlavní náplň:
– udržení a rozvoj velmi dobrých vztahů s klienty
– řešení obchodních jednání
– realizace obchodních plánů ve svém regionu
– získávání a registrace nových zákazníků
– informování zákazníků o dostupnosti obchodních nabídek firmy a aktuálních akcích

Požadujeme:
– znalost obchodních praktik a obchodních jednání
– vysokou znalost mezilidské komunikace
– silnou motivaci pro dosažení cílů
– dynamičnost pracovního nasazení a přijímání nových výzev
– řidičské oprávnění skupiny B
– minimálně středoškolské vzdělání
– flexibilita

Nabízíme:
– práci ve velké firmě se silnou pozicí na trhu
– stabilní pracovní podmínky
– odměňování podle motivačního prémiového systému
– možnost vlastního rozvoje
– profesionální pracovní vybavení

Prohlašujeme, že budeme kontaktovat vybrané kandidáty.

Zasláním životopisu potvrzujete tuto doložku:  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů obsažených v mé žádosti o zaměstnání pro potřeby výběrového řízení v souladu se zákonem ze dne 29.8.1997 o ochraně osobních údajů dle zákona č.133, bod 883.

Životopis zašlete na e-mail: m.hradzki@autoap.com.pl