Zájezd na veletrh užitkových vozidel a logistiky NUFAM 2013

19. srpna 2013, 11:36

Naveletrh s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na dvoudenní zájezd na třetí ročník veletrhu užitkových vozidel a logistiky NUFAM. Karlsruhe se od 26. do 29. září stane místem setkání výrobců, prodejců, nákupčích a uživatelů užitkových vozů. Klíčovými tématy veletrhu budou jištění nákladu a telematika, stejně jako demo-park ukazující nejnovější vozidlovou techniku, nástavby, přívěsy a vestavné přístroje v akci.

Zájezd organizovaný pod záštitou České logistické asociace se uskuteční ve dnech 26. a 27. září 2013.

Program zájezdu:
– odjezd z Prahy 26. 9. v ranních hodinách
– individuální návštěva veletrhu s možností zapojení do bohatého rámcového programu 26. 9. je dnem managementu vozového parku, při kterém organizátoři nabídnou vědomosti týkající se nákladních automobilů, speciálních vozidel a transportérů. Kromě toho bude tento den také příležitostí pro zástupce měst a regionů diskutovat o aktuálních otázkách týkajících se vozového parku v obcích. V souvislosti s touto akcí budou na speciální výstavní ploše k vidění novinky z komunální dopravy.
– účast na slavnostním VIP večeru
– 27. 9. návštěva logistického centra Simon Hegele – společnost zabývající se celosvětovou distribuční logistikou, montážní činností a IT outsourcing – prohlídka ultramoderních hal s inovativní technikou
– odjezd z Karlsruhe v odpoledních hodinách

Cena za osobu: 1.400,- Kč
Cena nezahrnuje cestovní pojištění a ubytování.
Ubytování v Hotelu Greif, Karlsruhe bude hrazeno na místě – € 69

Lhůta pro přihlášení do 15. 9. 2013

Formulář přihlášky – ZDE.

Více na naveletrh.cz
info@naveletrh.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!