Hojná účast na IV. ročníku SuperVAG OPEN

22. února 2019, 9:05

Nabitý sál posluchačů, jedna zajímavá prezentace střídající druhou a spoustu neformálních debat a zábavy přinesl IV. ročník SuperVAG OPEN, který proběhl ve dnech 19.-20.2.2019 v krásném prostředí hotelu Atlantis nedaleko brněnské přehrady.

IV. ročník SuperVAG OPEN

Program akce byl jako vždy rozložen do dvou dnů. První den byl věnován diagnostice a chiptuningu a druhý den problematice autoklíčů. Prezentace probíhaly od 9 hodin až do pozdního odpoledne.

Program IV. ročníku SuperVAG OPEN

19.2. se na pódiu objevili se svými příspěvky nejenom zástupci pořádající společnost HR Carsoft s.r.o., ale také pan Libor Fleischhans, diagnostický expert ze společnosti IHR-TECHNIKA, zástupce společnosti LKQ Tomáš Dohodil nebo pan Miroslav Lucák z APM.

Druhý den akce byl již v režii pouze představitelů firmy HR Carsoft s.r.o., kteří přítomné seznámili s nejnovějšími trendy v programování klíčů. Účastníci se mohli dozvědět o programování klíčů vozů s MQB platformou (Octavia III, Golf VII, apod.), o nejrychlejším řešení programování klíčů na světě nebo o programování klíčů v situaci, kdy nemáme žádný platný klíč.

Bližší informace nebo také video z této vydařené akce přineseme v dalším článku, který se objeví v nejbližších dnech.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!