Nové typy displejů pro opravy přístrojových desek a navigací

29. srpna 2018, 10:00

Firma mtaplus s.r.o., zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení, má nově v nabídce náhradní displeje pro koncernová vozidla VW. Mnoho majitelů těchto vozidel se dřív nebo později setkávají s problémem vadného displeje, který stářím nebo nepříznivými klimatickými podmínkami přestává korektně zobrazovat údaje na displeji.

Displej přístrojové desky

Problém se nejčastěji projevuje snížením jasu, vynecháním části nebo celých písmen tzv. rozsypaný čaj, nebo dokonce roztečením displeje. Jakmile k takovému problému dojde, zjišťují majitelé těchto vozidel, že oprava v autorizovaném servise je dosti nákladná, a to nemluvě na čekací doby, klidně i několik týdnů.

Příklad problémového zobrazení displeje před a po opravě

Poškozený displej Displej po opravě

Přitom oprava (výměna) špatného displeje může být rychlá (po domluvě i na počkání) a cenově dostupná. Firma mtaplus s.r.o. je schopna poradit s výběrem displeje z nabídky, ale také nabízí i službu opravy (výměny) displeje dle domluvy. To znamená, že se lze domluvit na konkrétním termínu osobní návštěvy a výměny na počkání, a to buď přímo s vozidlem, nebo jen s dílem přístrojové desky (budíky). Pokud zákazník nemá možnost osobní návštěvy, lze budíky zaslat také poštou nebo kurýrem.

Více se dozvíte na stránkách firmy mtaplus s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!