Federal-Mogul nabízí na evropském trhu brzdové destičky renomované značky Wagner™

2. května 2011, 0:00

Osvědčená technika brzdových destiček přední americké značky rozšířila sortimentní nabídku společnosti Ferodo, předního dodavatele dílů originální výbavy pro automobilový průmysl.

Brzdové destičky Wagner, výrobky jedné z legendárních značek americké společnosti Federal-Mogul (NASDAQ: FDML) je možno od začátku roku 2011 zakoupit i na evropském trhu náhradních dílů. Jejich přednosti jistě ocení autoopravny i další uživatelé, kteří hledají kvalitní brzdové destičky pro téměř všechny automobily. Výrobky značky Wagner patří již mnoho let mezi americkými odborníky v oblasti automobilového opravárenství i mezi řidiči k nejznámějším a nejoblíbenějším.

 

Uvedením brzdových destiček Wagner na evropský trh se společnost Federal-Mogul snaží pomoci prodejcům automobilových komponentů i servisním dílnám využít všech možností při opravách brzd. Na rozdíl od jiných brzdových destiček ve středním cenovém pásmu se nově nabízené produkty značky Wagner vyznačují vysokou kvalitou jedné z renomovaných světových značek, jedinečným složením materiálu a konstrukčním řešením, které jsou zárukou vysokého účinku.

„Žádný jiný výrobce originálních ani náhradních dílů nedosahuje kvality, výkonu a hodnoty širokého spektra komponentů nabízených společností Federal-Mogul,” uvedl Silvano Veglia, ředitel divize brzdových komponentů společnosti Federal-Mogul pro Evropu, Střední východ a Afriku. „Výrobky značky Ferodo jsou oblíbené nejen mezi výrobci originální výbavy vozidel, ale jsou také první volbou pro všechny zákazníky, kteří hledají to nejlepší pro brzdový systém svého vozidla. Naše nová nabídka brzdových destiček Wagner představuje vítanou alternativu pro zákazníky, kteří sice hledí na cenu, ale na druhé straně chtějí pro opravu svého vozidla ty nejkvalitnější díly.”

Přestože má značka Wagner za sebou více než stoletou historii, stala se dnes téměř synonymem pro inovaci brzdových systémů. Její jméno lze najít v přibližně půl druhé stovce patentů pro téměř všechny komponenty brzd osobních a užitkových automobilů.

Paleta brzdových destiček Wagner obsahuje více než 20 technicky vyspělých třecích materiálů, které dokonale splňují požadavky různých modelů a verzí vozidel. Každý komponent značky Wagner byl navržen tak, aby zajistil maximální brzdný výkon, a zároveň byl odolný proti únavě materiálů v nejrůznějších jízdních podmínkách. Brzdové destičky schválené podle předpisu R90 mají speciálně upravenou základní desku, která umožňuje lepší tvarování a zajišťuje optimální spoj mezi destičkou a třmenem brzdy. Tyto vlastnosti zaručují nižší hlučnost při brzdění, vytvoření dostatečné brzdné síly pro bezpečné zastavení a samozřejmě také dlouhou životnost komponentu.

Federal-Mogul dodává na trh balení těchto nových brzdových destiček Wagner společně s potřebnými fixačními doplňky a příslušenstvím, aby opravu bylo možno provést rychleji a nová brzda zajistila ještě bezpečnější jízdu.

„Když se autoopravna rozhodne použít brzdové destičky Wagner, nemusí dělat kompromisy, pokud jde o jakost. Kompromisy vždy mohou mít za následek nižší spokojenost zákazníka, nebo i jeho přechod k jiné značce,” říká Veglia. „Každá brzdová destička Wagner byla navržena a vyrobena na nejmodernějším zařízení ve vlastním závodě společnost Federal-Mogul a její kvalita byla kontrolována podle přísných norem, které platí pro díly dodávané na výrobní pásy světových automobilek.”

Další informace na federal-mogul.com.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!