NGK a Scuderia Ferrari Marlboro bojují o titul

14. července 2011, 0:00

Formule Ferrari 150 ° Italia Team Scuderia Ferrari Marlboro a jeho řidiči, Fernando Alonso a Felipe Massa, chtějí opět bojovat o vítězství v nové sezóně Formule 1. Stejně jako posledních 12 let, bude výhradním dodavatelem svíček pro motor 056 firma NGK.

V nadcházející sezoně bude NGK Spark Plug opět oficiálním dodavatelem svíček pro nejlepší tým ve Formuli 1. Přispěje tak k lepšímu chodu a vytrvalosti nového 8-válcového motoru 056.

Po získání druhé místo Fernandem Alonsem v minulé sezóně, chce tým vyhrát v roce 2011. Klíčem k tomuto úspěchu jsou schopnosti řidičů a moderní technologie. "Dle změn v pravidlech závodů z roku 2010, jsou zakázány dvojité difuzory a na trať F1 se vrátil KERS systém" – říká Luca Marmorini, vedoucí oddělení motorů a elektroniky pro Scuderia Ferrari Marlboro.

Z tohoto důvodu tým intenzivně pracuje na co nejlepší aerodynamice vozu – a co je stejně důležité – dalším zlepšení motoru. "Z NGK, jak naším oficiálním dodavatel, si můžeme být jisti, že svíčky NGK nám tomu pomohou dosáhnout."

"Během všech let našeho partnerství jako oficiální dodavatel Scuderia Ferrari jsme společně slavili mnoho úspěchů, včetně osmi individuálních vítězství našich řidičů. Nyní očekáváme vzrušující období a těšíme se na deváté vítězství " – říká Norbert Schmalfuss, generální ředitel NGK Spark Plug Europe.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!