Firma MANN+HUMMEL obdržela od společnosti Bosch cenu pro dodavatele

28. července 2011, 0:00

Společnost MANN+HUMMEL obdržela cenu Supplier Award v kategorii Mechanics and Resale Goods od firmy Bosch.

Touto cenou vyznamenává Bosch firmy, které v minulých dvou letech podaly zvlášť dobré výkony při výrobě a dodávání výrobků nebo služeb, zejména co se týče kvality, cenové politiky, spolehlivosti, technologie a neustálého zlepšování. „Cena Bosch Supplier Award je udělována vynikajícím dodavatelům, kteří významnou měrou přispívají k úspěchu skupiny Bosch a s ní pracují na neustálém dalším zdokonalování a zlepšování výrobků a výrobních procesů,“ řekl předseda vedení společnosti, Robert Bosch GmbH Franz Fehrenbach, u příležitosti slavnostního vyhlášení 19. července 2011 ve Staré jízdárně ve Stuttgartu.

Bosch uděluje tuto celosvětově vyhlašovanou cenu pro dodavatele po dvanácté od roku 1987. Předávání ceny se koná vždy jednou za dva roky, ale v důsledku finanční a ekonomické krize nebyla cena v roce 2009 propůjčena. Cena byla udělena celkem 60 dodavatelům ze 14 zemí v sedmi kategoriích. Společnost MANN+HUMMEL obdržela Bosch Supplier Award podruhé.

Objem nákupu skupiny Bosch činil v roce 2010 cca 24 miliard eur. Podíl mimo Německo byl cca 60 procent. Největšího zahraničního objemu dosáhl Bosch v Číně, následované východní Evropou, USA a Japonskem.
 

Převzetí ocenění Bosch Supplier Award pro společnost MANN+HUMMEL, zleva: Dr. Karl Nowak, předseda vedení společnosti Robert Bosch GmbH za oblast nákup a logistika; Manfred Wolf, jednatel společnosti MANN+HUMMEL za oblast automotive + industry; Ingrid Fischer-Grüdl, manažerka logistiky OES, Private Brands MANN+HUMMEL; Stephan Böhm, vedení centrální nákupní strategie společnosti Robert Bosch GmbH.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!