Autobaterie Brisk – energie Vašemu vozu

22. srpna 2011, 0:00

Sortiment autobaterií společnosti Brisk Tábor pokrývá potřebu 90% osobních automobilů a užitkových vozů na trhu.

Baterie jsou vyráběny jako bezúdržbové, tzn. je jejich desky jsou legovány Ca nebo Ag ke snížení odparu elektrolytu, a to v otevřeném nebo uzavřeném provedení. Kapacita od 40Ah až po 100Ah potom umožňuje vybrat baterii s optimálními rozměry a parametry pro Vaše auto.

Bezúdržbové baterie Brisk vyžadují minimální pozornost ze strany uživatele. Veškeré nároky na obsluhu se při dobrém stavu dobíjecí soustavy vozidla zužují na nutnost jedenkrát do roka, popřípadě po ujetí 20.000 km zkontrolovat hladinu elektrolytu a v případě potřeby dolít demineralizovanou vodu.

V autobaterii Brisk se nepořizujete cizí napodobeninu autobaterie, která má většinou nižší životnost nebo nedosahuje dané parametry, ale výrobek, který Vás uspokojí svými technickými parametry, a na který se můžete na svých cestách spolehnout. Baterie je vyrobená v Evropě na značkové technologii a vlastní konstrukce autobaterie je navržena s ohledem na jednoduchost, bezproblémovost a bezpečnost.

Výhodou autobaterií je uložení elektrod, jejichž mřížky mají patentovanou technologii pro udržení aktivní hmoty i při náročném provozu na našich silnicích, v obálkových separátorech, které eliminují i při delším používání riziko elektrického zkratu baterie. Díky této konstrukci máte jistotu, že Vám budou tyto baterie dlouho a spolehlivě sloužit.

Autobaterie Brisk jsou vyráběny na certifikované technologii splňující evropskou normu EN 5034 a díky legování desek mají nízké odpařování a samovybíjení a jsou považovány za bezúdržbové.

Brisk poskytuje 2-letou záruku na tyto výrobky s garancí plné funkčnosti po celou dobu životnosti.

Více na brisk.cz.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!