Nové řady pneumatik MICHELIN pro horská a silniční kola

1. září 2011, 0:00

Michelin představí na Eurobike show 2011 ve Friedrichshafenu 3 nové řady pneumatik pro horská a silniční kola.

Díky těmto novým pneumatikám uspěl Michelin ve své snaze propojit tři zcela odlišné faktory, které společně ovlivňují výkon – rychlost, bezpečnost a spolehlivost.

Právě snaha o vyváženost kombinace těchto faktorů je typická pro přístup Michelin k vývoji a výzkumu. Zejména skutečnost, že vylepšení jedné vlastnosti nikdy neznamená, že dojde ke zhoršení jiné, je charakteristickým znakem všech inovací Michelinu.

Fanoušci horských kol se dočkají dvou zcela nových řad pneumatik: MICHELIN Wild Grip’R 2 a MICHELIN Wild Race’R Ultimate.

Tyto dvě řady budou uvedeny na trh na počátku roku 2012, nicméně některé velikosti pneumatiky Wild Grip’R2 budou v prodeji již letos na podzim. Obě řady pneumatik byly pečlivě “ušity” na míru potřebám všech jezdců i různým typům povrchů.
– Wild Grip’R 2 představuje stěžejní řadu pneumatik MICHELIN pro horská kola a je určena pro široké spektrum povrchů a různé použití, od XC až po Enduro.
– Wild Race’R Ultimate udává nové standardy ve světě XC díky novému vzorku běhounu, který byl navržen pro extrémně hladký povrch. Obě řady pneumatik budou dostupné v celé škále velikostí, včetně kol s 29ti palcovými pneumatikami.

MICHELIN PRO4 je nejnovější řada pneumatik pro silniční kola, která v sobě spojuje znaky čtyř různých skupin výrobků navržených tak, aby odpovídaly velmi individuálním potřebám nejnáročnějších jezdců. Tato řada bude v prodeji letos v září.

 

Zdroj: michelin.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!