Účastníci projektu „Odrazový můstek“ navštívili jihlavský závod firmy Bosch

20. ledna 2012, 0:00

Bosch Diesel s.r.o. pozval dne 13. ledna 2012 na návštěvu firmy účastníky sociálního projektu „Odrazový můstek“. Program návštěvy byl připraven ve spolupráci s krajskou pobočkou Úřadu práce ČR v Jihlavě a Diecézní charitou Brno – Oblastní charita Jihlava.

Cílem projektu „Odrazový můstek“ je především zvýšit motivaci, obnovit základní sociální a osobnostní kompetence, zlepšit orientaci na trhu práce a ověřit základní pracovní dovednosti klientů projektu, kterými jsou nezaměstnané osoby. Tím projekt zároveň zvýší možnost klientů získat nové pracovní místo.

Vedle základních informací o firmě měli účastníci možnost projít podrobně výrobou vysokotlakých dieselových čerpadel CP4, seznámit se s vysoce moderními technologiemi firmy a pracovními podmínkami u firmy Bosch.

„Oblast sociální zodpovědnosti je pro nás jako firmu Bosch velmi důležitým tématem. Jsme, jako Bosch v Jihlavě, známi svou vysokou kvalitou, dodržováním dodacích termínů a konkurenceschopností na trzích. Abychom naplnili naše heslo „Bosch Diesel – To nejlepší z Vysočiny“, chceme splatit svůj díl regionu Vysočiny a městu Jihlavě. Proto podporujeme různé projekty mimo jiné i v sociálních oblastech a aktivně se účastníme i projektů typu „Odrazový můstek,” -sdělil ekonomický ředitel firmy Bosch Diesel Hermann Butz.

Projekt „Odrazový můstek“ je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Závod Jihlava – ve firmě Bosch Diesel s.r.o. je zaměstnáno necelých 4 500 zaměstnanců, vyrábějí se zde vysokotlaká čerpadla pro dieselové motory, tlakové zásobníky a regulační ventily tlaku pro systém Common Rail.

Zdroj: bosch.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!