Setkání penzionovaných pracovníků MANN+HUMMEL

11. listopadu 2009, 0:00

Předehrou tradičního setkání bývalých pracovníků společnosti MANN+HUMMEL (CZ) byla po zájemce připravená prohlídka současné výroby. „Je úžasné vidět, jak se závod mění, i to, že se mu daří,“ pochvalovali si bývalí zaměstnanci.

Samotné setkání proběhlo jako obvykle ve znamení velkého zájmu všech oslovených, když se ve společenském sále Huhtamaki sešlo více než 200 hostů. „Zaměstnanci jsou nejlepším jměním firmy. Že nejde jen slova, dokazujeme našim pracovníkům mnoha způsoby: poskytnutím 13. mzdy, příspěvku na penzijní připojištění, na jazykové vzdělávání, šesti týdny dovolené,“ připomněl R. Schelle, jednatel společnosti MANN+HUMMEL (CZ). „Dobré pracovní klima a spokojení zamětsnanci – i ti bývalí – to jsou pro nás nesmírně důležité věci, protože právě to je vizitka našeho podnikání.“ Obě společnosti patří k těm nemnoha podnikům regionu, kde stále zůstává zachována tradice setkávání s bývalými spolupracovníky.

K příjemné atmosféře setkání přispělo vystoupení folklórní taneční skupiny Bajdyš pod vedením P. Wolfové a poté již parket patřil samotným účastníkům za doprovodu živé hudby skupiny Černí baroni. Pro hosty bylo připraveno nejen bohaté pohoštění, ale také dárkový balíček. Obě společnosti tak otevřeně vyjádřily svůj dík a úctu těm, kteří v minulosti přispěli svými zkušenostmi k úspěšnému rozvoji těchto výrobních podniků západní části třebíčského regionu.

Zdroj: www.mann-hummel.com/mhcz/.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!