Bosch Diesel s.r.o. z Jihlavy obdržel významné ocenění od firmy Toyota Motor Europe

8. dubna 2012, 0:00

Firma Toyota Motor Europe (TME) udělila v březnu 2012 firmě Bosch hned tři významná ocenění. K předání ocenění došlo v rámci tradičního setkání „Annual Supplier Business Meetings“ s více než třemi sty dodavateli firmy Toyota v belgickém Zaventemu.

Vedle firmy Bosch Diesel s.r.o. získal další prestižní ocenění závod firmy Bosch v Burse (Turecko) a výrobní divize skupiny Bosch „Automotive Aftermarket“.

Udělená cena „Certificate of Recognition“ pro závod v Jihlavě je třetím nejvyšším možným oceněním, které může Toyota Motor Europe udělit svým dodavatelům. Firma Bosch Diesel s.r.o. byla oceněna za výsledky a snahu o zvýšení kvality v následujících oblastech:
– pozitivní trend v kvalitě výrobků a služeb
– snížení počtu reklamací
– snížení reakčního času reklamací

Cenu „Certificate of Recognition“ převzali za Bosch Diesel s.r.o. v zastoupení Wolf- Henning Schneider, obchodní vedoucí skupiny Bosch a Peter Fouquet, ředitel odbytu pro Toyotu v Evropě. Cenu předal Hiroyuki Ochiai, výrobní ředitel Toyota Motor Europe.

„Cítíme se být udělením této prestižní ceny velmi poctěni. Obzvláště jsme ale hrdí na práci našich zaměstnanců, kterou přispěli k získání ceny. Jako výrobní závod jsme opětovně dokázali, že díky naší vizi „Závod Jihlava: To nejlepší z Vysočiny“ jdeme správným směrem,“ sdělil obchodní ředitel Bosch Diesel s.r.o. Hermann Butz.

Zdroj + foto: bosch.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!