Více než jeden milión vozů Porsche s olejem Mobil 1

16. července 2012, 0:00

Od roku 1996 je již více než jeden milion sportovní vozů Porsche továrně naplněno olejem Mobil 1. V roce 2012, s příchodem nového Boxsteru a očekávání prodejů 911, je strategická spolupráce mezi Porsche a Mobil 1 je ještě zřetelnější.

Techničtí odborníci z Porsche AG vybrali olej 0W-40 pro všechny aplikace a trhy, které se prodává Porsche. Vozy závodních sérií, jako je Porsche Mobil 1 Supercup a Porsche Carrera Cup, používají stejná maziva Mobil 1, jako ostatní auta Porsche.

Specialisté Mobil 1 se od počátku podílí na vývoji nového motoru, aby byl vytvořen spolehlivý motor s maximálním výkonem a účinností. Pomáhá v tom vlastní tým specialistů, který se podílí na vývoji maziv na syntetické bázi olejů.

"Gratulujeme Mobil 1 k tomuto úspěchu. Každý motor Porsche před tím, než opustí továrnu Porsche je naplněn olejem Mobil 1. Porsche Mobil 1 také doporučuje pro servisní výměny, vzhledem k vysokému výkonu Mobil 1 a bez ohledu na stav vozidla" – řekl Hans-Peter Deeg s Porsche AG, která je zodpovědná za maziva.

"Porsche nastavil standard pro vynikající výkon, ve kterém Mobil 1 má svůj podíl. Volen mechaniky, výrobci automobilů a řidiči, je Mobil 1 olejem pro každého řidiče, bez ohledu na podmínky provozu" – řekl Laurent Fischer T s ExxonMobil Lubricants and Specialties.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!