Bosch předvede široký výběr nových produktů na veletrhu Automechanika 2012

27. července 2012, 0:00

Na letošním veletrhu Automechanika 2012 ve Frankfurtu nad Mohanem bude Bosch předvádět své produkty a služby poprvé v Hale 9, a to v novém stánku.

Mnohem větší plocha nabízí skvělou možnost pro všechny značky Bosch Automotive Aftermarket vystavovat společně vedle sebe. Vedoucí poskytovatel kompletních služeb pro servisy a obchod tak v rámci veletrhu předvede svou širokou škálu náhradních dílů, diagnostiky a systémů oprav,… Automechanika 2012 se koná v termínu 11.-16.září 2012.

Živá ukázka kompletního systému expertízy ve čtyřech opravnách na stánku Bosch
Kompletní systém expertízy, který Bosch poskytuje, bude prezentován v nově upraveném výstavním stánku – od diagnostiky, přes údržbu a opravy pomocí vhodných náhradních dílů, až po virtuální služby a podporu. Živé demonstrace pak přímo na místě budou nabízet čtyři „opravny“, každá z nich s použitím různých nástrojů tak, aby co nejlépe předvedla propojenost a způsobilost systému, a to rovněž v kontextu různých tematických oblastí či druhů pohonu. Dvě z těchto opraven se zaměří na témata spojená s tradičními dieselovými a benzínovými technologiemi pohonů a s nimi spojenou diagnostikou a opravami. Třetí opravna pak bude patřit alternativním pohonům, jako jsou například hybridní technologie a e-mobilita. Čtvrtá opravna pak bude patřit řadě Bosch komerčních vozidel.

Zlatý hřeb výstavy: Odhalení „Esitronic live“ – nového softwaru firmy Bosch pro opravny
Pro návštěvníky Automechaniky se také naskytne unikátní možnost nahlédnout do současného vývoje celosvětově uznávaného opravárenského softwaru Esitronic. Momentálně se připravuje dokonce rozšíření Esitronic 2.0 v podobě online verze – Bosch Esitronic live. Projekt je koncipován tak, aby nové online řešení vyhovovalo přesně potřebám procesů v opravnách. Uživatel je velmi hladce veden celým procesem opravy – od přečtení chyb, možnosti zadat symptomy, přes diagnostiku a identifikaci vadných dílů, až po integrovaný systém objednávek potřebných součástek. Esitronic live poskytne uživateli kompletní souhrn relevantních informací a funkcí, které každý z jednotlivých kroků vyžaduje. Díky Bosch Esitronic live nabídne společnost Bosch opravnám po celém světě cenově dostupnou diagnostiku a opravárenské software, které zároveň zvýší efektivitu, společně s již existující verzí opravárenského softwaru Esitronic 2.0.

Pojetí dílen na stánku a na venkovní ploše
Na Automechanice dojde rovněž k detailnímu představení specifického pojetí dílen společnosti Bosch – jako jsou kupříkladu Bosch Car Service a Auto Crew. Na venkovní ploše před Halou 9 se mohou návštěvníci dozvědět o možnostech budoucí úspěšné partnerské spolupráce se společností Bosch. Budou tu připraveny i plně vybavené dílny Bosch Car Sevice a Auto Crew v celém rozsahu, aby jasně ukázaly, jaké jsou minimální požadavky, které Bosch klade na své budoucí partnery.

Značky Bosch bok po boku
Vůbec poprvé budou tento rok v Hale 9 značky Bosch aftermarket a opravárenské značky zastoupeny společně, bok po boku. Beissbarth má širokou škálu produktů vztahujících se diagnostice brzd a celého podvozku. Bude také představovat nové produkty včetně brzdové zkušební stanice funkčně provázané s komunikací a diagnostikou vozidlových systémů (ESP, adaptivní tempomat atd.). Sicam se specializuje na segment pneuservisů a na veletrhu představí nové stroje na vyvažování kol a zařízení na montáž pneumatik. HC Cargo ukáže komplexní portfolio náhradních dílů automobilové elektroniky.

Virtuální prohlídka výstavního stánku Bosch k dispozici s předstihem
Již od 4.září budou mít zájemci možnost vidět virtuální prohlídku a dozvědět se více o výstavním stánku Bosch díky speciální webové stránce www.bosch-automechanika.com. Zde najdou hosté podrobný informace o výstavě, včetně mapy stánku s nabídkou několika různých tras, přesné časy zahájení prezentací a živých ukázek. Na těchto stránkách bude možné stáhnout nejen obrázky a videa, ale také mediální knihovnu informačních brožur. Připravena je také webová stránka upravená speciálně pro chytré telefony, která obsahuje mimo jiné individuální plánovač tras po Automechanice či funkci připomínek pro jednotlivé akce veletrhu.

Přehled označení stánků a časů
– Stánek Bosch, Hala 9.0, stánek B06
– Dílny Bosch, Hala 9.0, Venkovní plocha, Hala 9.0
– Stánek Beissbarth: Hala 9.0, stánek E06
– Stánek Sicam, Hala 9.0, stánek D06
– Stánek HC Cargo a Unipoint, Hala 9.0, stánek D16

Tisková konference Bosch
Tisková konference společnosti Bosch se bude konat během zahajovacího dne Automechaniky, 11.září 2012, ve 13:15-14:15 v Portalhaus, úroveň 1, Transparenz 1 a 2.

Společnost Bosch tu budou reprezentovat Robert Hanser, předseda představenstva divize Automotive Aftermarket, a Hans-Peter Meyen, člen představenstva divize Diagnostiky a vývoje.

Zdroj: bosch.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!