LIQUI MOLY na veletrhu Automechanika

30. července 2012, 0:00

Expert na motorové oleje a aditiva, společnost LIQUI MOLY, chce zvýšit svůj mezinárodní obchod s velkým stánkem na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu.

O ctižádostivé cíle nebyla u výrobce motorových olejů a aditiv LIQUI MOLY nikdy nouze. Po ovládnutí domácího, německého trhu se nyní pozornost společnosti obrací na mezinárodní obchod. Zde se má LIQUI MOLY stát lídrem světového trhu s motorovými oleji – oznámil jednatel a majitel Ernst Prost vizi pro příští desetiletí. Stánek o rozloze více než 400 metrů čtverečních na letošním veletrhu Automechanika ve Frankfurtu (Německo) je při tom jednou z příček na pomyslném žebříku k úspěchu.

Vize lídra světového trhu – zní to troufale, protože zde nastupuje rodinný podnik proti koncernům s multimiliardami dolarů. Tak troufalé se to už ale nezdá, když uvážíme vývoj společnosti LIQUI MOLY. Během posledních pěti let se obrat téměř zdvojnásobil. Na německém sekundárním trhu patří LIQUI MOLY k vedoucím značkám na trhu. A letos zvolili čtenáři hned čtyř německých motoristických časopisů jako nejlepší značku olejů značku LIQUI MOLY.

Tato síla značky není bez příčiny. Také v roce 2012 bude LIQUI MOLY na veletrhu Automechanika opět zastoupena velkým stánkem. Na více než 400 metrech čtverečních se společnost prezentuje ve vstupním prostoru haly 9.1 na stánku C06 – velké vystoupení na celosvětově největším veletrhu pro sekundární trh. K vidění jsou také nově vyvinuté výrobky. Mezi ně patří dieselové aditivum, které zajišťuje, aby se částicový filtr nezanášel tak rychle, a prodlužuje tak jeho dobu životnosti. Pro země, které mají vysoký podíl síry v palivu, vyvinuli pracovníci výzkumu ve společnosti LIQUI MOLY takzvaný TNB Booster: olejové aditivum se přidává k motorovému oleji a zabraňuje zde tvorbě kyseliny sírové. Tímto se může prodloužit interval výměny oleje až o 25 procent. A u samotných motorových olejů bude představena řada vylepšených a nových druhů pro auta, jako jsou užitková vozidla.

Na počátku receptu na úspěch společnosti LIQUI MOLY stojí kvalita „Made in Germany“. Tuto kvalitu si můžete ověřit na veletrhu v celé šíři, čítající více než 4.000 různých výrobků. LIQUI MOLY nemá v programu jen několik málo motorových olejů, ale prakticky pro jakékoli auto ten správný olej. A dále ještě aditiva, která například udržují čistotu motoru a prodlužují tak jeho dobu životnosti. Kromě motorových olejů a aditiv, jako dvou nejdůležitějších stěžejních oblastí, nabízí LIQUI MOLY autokosmetiku, servisní výrobky, všechny materiály a nástroje k výměně čelních skel, maziva, pasty a mnoho dalšího. V segmentu autopříslušenství se stěží najde jiný výrobce s podobně širokým sortimentem.

Vedle toho patří k receptu na úspěch také rozsáhlý zákaznický servis – i na veletrhu Automechanika. Na stánku LIQUI MOLY probíhají předváděcí akce, aplikační technici poskytují tipy, jak je možné výrobky ještě lépe využít, a pomáhají při řešení technických problémů.

„Automechanika je skutečným bodem krystalizace oboru a velmi dobrým barometrem jeho nálady,“ říká Ernst Prost. Během posledních let posunula LIQUI MOLY na tomto veletrhu své těžiště vždy dále směrem k mezinárodnímu obchodu. Veletrh pomáhá navazovat nové kontakty a prohlubovat ty stávající. „I v našem vysoce technizovaném světě se obchody stále ještě uzavírají mezi jednotlivými lidmi,“ řekl Ernst Prost. Člověk se naživo dozví nejrůznější potřeby a přání zákazníků z celého světa. Ernst Prost: LIQUI MOLY je celosvětová rodina. Máme radost z každého nového člena v našem společenství. Několik jich na Automechanice určitě získáme navíc.“

 

Sympatické hostesky jsou vždy součástí prezentace LIQUI MOLY na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu

Ernst Prost – generální ředitel a majitel společnosti LIQUI MOLY

Součástí prezentace na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu bude převádění použití různých produktů, jako např. opravy poškození vrstvenných autoskel

Ve vlastní laboratoři společnosti LIQUI MOLY se vyvíjejí nové produkty, které jsou potom prezentovány na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu

 

 

Veletrh Automechanika se koná od 11. do 16. září ve Frankfurtu (Německo). LIQUI MOLY najdete v hale 9.1 na stánku C06.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!