MANN+HUMMEL Service otevřel brněnskou kancelář

1. srpna 2012, 0:00

Slavnostního otevření se zúčastnili všichni zaměstnanci brněnské pobočky, vedoucí pracovníci firmy MANN+HUMMEL z centrály z Německa a České republiky, hosté z technické univerzity a ze sousedských firem.

Slavnostního přestřižení pásky se chopil člen výkonné rady koncernu MANN+HUMMEL Frank Jehle a jednatel společnosti MANN+HUMMEL Service Richard Auer.

„Stará kancelář již kapacitně nestačila nárůstu počtu zaměstnanců, proto jsme se přesunuli do nových kancelářských prostor v Kaplanově budově. Zůstali jsme věrni Technologickému parku,“ uvedl Auer.

Výběr lokality pro nové pracoviště není náhodný. „Hlavní důvod spočívá v blízkém sousedství s technickou univerzitou, kde máme možnost získat mladé nadějné absolventy vysokých škol pro práci v perspektivním oboru.“Dvě hlavní oblasti, které se v nové kanceláři budou rozvíjet, je oddělení výzkumu a vývoje a oblast informačních technologií.

Společnost MANN+HUMMEL Service, která sídlí v Nové Vsi u Třebíče, plánuje rozšířit počet pracovních míst o desítky. „Ke konci roku 2012 budeme mít v Brně 29 specialistů, což znamená nárůst 12 osob oproti konci roku 2011. Dlouhodobý plán společnosti je zaměstnávat v Brně 50 motivovaných zaměstnanců do roku 2018,“ popsal jednatel společnosti.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!