Peugeot ČR má nové školicí středisko

9. července 2009, 0:00

Od konce června má Peugeot společně s Citroënem k dispozici nové školicí středisko v Čestlicích.

Středisko se rozkládá na ploše 1100 m2 a disponuje dílnou pro praktická cvičení a třemi učebnami (dvě multimediální posluchárny a jedna počítačová učebna) s celkovou kapacitou 48 účastníků. Tato kapacita umožňuje uspořádat souběžná školení pracovníků obou značek.

Středisko bude zajišťovat školení technických poradců a tématická školení specializovaných mechaniků. Každý servis Peugeot musí disponovat určitým počtem specializovaných mechaniků pro různé profese.

Praktická školení ve školicím středisku absolvují účastníci poté, co zvládnou teoretickou přípravu metodou e-learningu. Obsah teoretické části je rozdělen do jednotlivých modulů, z nichž každý je ukončen testem. Elektronický vzdělávací systém zahrnuje také individuální výukové programy vytvářené pro každého technického pracovníka v návaznosti na výsledcích pravidelných srovnávacích testů.

Technické vybavení školicího střediska umožňuje všechny činnosti, které se běžně provádějí v servisu, kromě lakování a karosářských prací. Oproti původnímu stavu bylo vybavení rozšířeno zejména o pneuservis s vyvažovačkou společnosti Hunter (model GSP 9700AC), která patří v současné době ke špičce mezi těmito přístroji. Dále je středisko vybaveno kompletním zařízením pro diagnostiku a opravy klimatizací a brzdových okruhů.

Kromě školení technických poradců a mechaniků budou v budoucnu v nových školicích prostorách organizována školení jiných profesí, jako jsou např. přijímací technici, skladníci apod.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!