Federal-Mogul Motorparts nabízí absolventům kariéru

, 27. února 2017, 12:50

Rozšířený European Graduate Program dává nejlepším absolventům šanci, aby nastoupili úspěšnou profesní dráhu v různých odvětvích.

Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings LLC, otevírá další ročník Evropského postgraduálního programu, v němž absolventům nabízí unikátní příležitost k profesnímu uplatnění. European Graduate Program ročníku 2017 obsahuje deset pracovních pozic v šesti zemích. Pozice pokrývají nejrůznější specializace – od konstrukce a výzkumu a vývoje až po logistiku a finance. Dvouletý mezinárodní program dává absolventům možnost, aby si osvojili potřebné dovednosti a znalosti při práci pro světově renomované a vedoucí značky v různých evropských zemích. Program roku 2017 je již otevřen, zájemci se mohou hlásit online na adrese eugraduates.eu.

Po úspěchu úvodního ročníku 2016, který nahradil úspěšné národní programy pro absolventy, se záběr European Graduate Program v roce 2017 dále rozšiřuje: možnosti pracovního uplatnění nyní nabízí studentům v České republice, ve Spojeném království, Rumunsku, Itálii, Belgii, a Německu. Rotační struktura programu absolventům nabízí možnost začít si budovat kariéru v závodě ve své domovské zemi, a potom – v dalších fázích programu – vystřídat různá místa v celé Evropě. Nakonec mohou absolventi pokračovat v práci ve svém domovském závodě, případně dostanou příležitost usídlit se na jiném místě po celém světě.

Hledáme výjimečné absolventy, kteří nám mohou pomoci udržet postavení společnosti Federal-Mogul jakožto uznávaného odborníka v oboru automobilového průmyslu s prověřenými značkami a díly vynikající kvality,” řekl Jordi Borrell, regionální manažer společnosti Federal-Mogul Motorparts pro Talent Management v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika. „Na oplátku absolventům nabízíme ojedinělou příležitost těžit z individuálního vzdělávání a plánu osobního rozvoje a naší pomoci při budování jejich úspěšné kariéry. European Graduate Program je přitom postaven tak, aby tvrdě pracující absolventy odměňoval nejen během prvních 24 měsíců jejich pracovního poměru, ale během celé jejich profesní kariéry u společnosti Federal-Mogul.”

V celé Evropě čeká na absolventy celá řada možností uplatnění, například v oboru konstrukce, financí, informačních systémů, provozu, distribuce, výroby, výzkumu a vývoje, nákupu, prodeje a marketingu, logistiky, personalistiky a oblasti eBusiness.

Pro české uchazeče program v roce 2017 nabízí jedinou pozici – Procesního technologa v závodě na výrobu brzdových komponent v Kostelci nad Orlicí.

Federal-Mogul Motorparts zahájí nábor v prvním čtvrtletí roku. „Nyní kontaktujeme vysoké školy a hledáme nejvhodnější kandidáty, které potom vyzveme, aby si zažádali o účast v programu,“ dodal Jordi Borrell. „Po písemné žádosti bude následovat osobní rozhovor, příležitost osobně se setkat s vedoucími pracovníky Federal-Mogul, vedoucími školení a expertními instruktory. Pokud půjde vše dobře, dostane uchazeč pozvánku na jednodenní hodnotící workshop. Celý postup je tak komplikovaný proto, abychom dokázali najít skutečně ty správné lidi a dát jim odpovídající šanci na dlouhodobý úspěch.”

Související články

MOOG® uvádí na trh sady axiálních táhel a ochranných manžet
MOOG® uvádí na trh sady axiálních táhel a ochranných manžet

Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings LLC, uvádí na trh novou řadu axiálních táhel a manžet značky MOOG®, koncernové značky komponent pro řízení a odpružení. Díky sadám v kvalitě originální výbavy dostávají mechanici naráz k dispozici všechny potřebné komponenty, což zkracuje dobu potřebnou k provedení opravy.

MOOG® se stal největším evropským dodavatelem ložisek nábojů kol pro aftermarket
MOOG® se stal největším evropským dodavatelem ložisek nábojů kol pro aftermarket

Díky 130 nově zaváděným výrobkům v roce 2016 značka nyní nejlépe pokrývá celý vozový park ve Francii, Itálii, Španělsku, Polsku, České republice a Nizozemsku. Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation, oznámila, že značka MOOG loni zavedla 130 nových výrobků a pokrývá nyní 97,3% vozového parku v České republice (zdroj: databáze Federal-Mogul Product Information z listopadu […]

Ferodo® uvádí na trh novou řadu brzdových třmenů
Ferodo® uvádí na trh novou řadu brzdových třmenů

Společnost Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation, oznamuje další rozšíření sortimentu brzdových komponent v kvalitě originální výbavy značky Ferodo. Nově pod ní uvádí na trh kompletní sortiment brzdových třmenů. Po významném rozšíření sortimentu hydraulických komponent a lanovodů, o něž se řada Ferodo rozrostla začátkem loňského roku, byla nabídka značky Ferodo doplněna o více než 1.300 […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!