MOOG® se stal největším evropským dodavatelem ložisek nábojů kol pro aftermarket

6. ledna 2017, 10:33

Díky 130 nově zaváděným výrobkům v roce 2016 značka nyní nejlépe pokrývá celý vozový park ve Francii, Itálii, Španělsku, Polsku, České republice a Nizozemsku.

Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation, oznámila, že značka MOOG loni zavedla 130 nových výrobků a pokrývá nyní 97,3% vozového parku v České republice (zdroj: databáze Federal-Mogul Product Information z listopadu 2016). Naplňuje tak svůj závazek zpřístupňovat opravářům a distributorům stále ucelenější řadu osvědčených náhradních dílů. Díky všem nově na trh uvedeným výrobkům nyní MOOG nabízí nejrozsáhlejší sortiment ložisek nábojů kol v kvalitě originální výbavy na trhu aftermarketu nejen v České republice, ale i ve Francii, Itálii, Španělsku, Polsku a Nizozemsku.

Nadále budeme těžit z vynikajícího pokrytí v segmentu ložisek nábojů kol. Jsme pevně rozhodnuti jej dále rozvíjet, v letošním roce uvést na trh ještě více nových katalogových čísel a dále tak upevnit naše vedoucí postavení v oblasti aftermarketu v celé Evropě,” řekl Davor Horvat, produktový ředitel podvozkových dílů Federal-Mogul Motorparts v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika. „MOOG je odhodlán dále investovat do své výrobní řady ložisek nábojů kol a rozšiřovat pokrytí všech oblíbených značek a modelů bez jakýchkoli kompromisů, pokud jde o kvalitu nebo dodací lhůty. MOOG je velice hrdý na to, že je jednou ze značek, které distributoři upřednostňují, a má s nimi společnou snahu poskytovat zákazníkům služby nejvyšší kvality.

Ucelená řada ložisek nábojů kol značky MOOG je navržena tak, aby zajistila bezpečný provoz současných i dřívějších modelů vozidel, pokryla nejčastější požadavky na náhradní díly i pro méně běžné modely a osvědčila se mechanikům i distributorům pro pohodlný nákup na jednom místě. Umožňuje aftermarketu rychlý přístup ke kompletní řadě referencí ložisek nábojů kol. Do moderních výzkumných a vývojových pracovišť směřují další investice s cílem zajistit, že MOOG dokáže ošetřit všechny nově na trh uváděné modely, hned jak se objeví v síti služeb aftermarketu.

Každá sada ložisek nábojů kol značky MOOG obsahuje veškeré doplňky nutné k úspěšné instalaci a je zkonstruována, testována a schválena v souladu se standardy dílů pro prvovýrobu. Další výhodou pro zákazníky značky MOOG je nedávno prodloužená záruční lhůta na všechny díly značky na tři roky, která distributory a mechaniky maximálně zbavuje starostí, jestli zákazníkům vůz opravit tak, aby jim opět co nejdéle bez problémů sloužil.

Řada ložisek nábojů kol MOOG je součástí online katalogu, který je k dispozici na adrese www.moogparts.eu. Katalog se vyznačuje pověstnou jednoduchou navigací a snadným vyhledáváním dílů Federal-Mogul, a využívá nový, intuitivní systém číslování dílů. K dispozici jsou rovněž pravidelně vydávané technické bulletiny. Dalším typem podpory je také studijní program s různými virtuálními výukovými moduly na internetovém portále Federal-Mogul Campus na adrese www.fmcampus.eu.

Související články

Nová řada ložisek nábojů kol MOOG®
Nová řada ložisek nábojů kol MOOG®

Federal-Mogul Motorparts, divize společnosti Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), uvedla na trh novou řadu ložisek nábojů kol MOOG®. Řada součástek v kvalitě originálních dílů již zahrnuje 1100 referencí, které pokrývají 92 procent evropského vozového parku, a také novou tříletou záruku MOOG. K dnešnímu dni bylo do portfolia přidáno 110 nových produktů a dalších 22 novinek […]

Pět nových webů Federal-Mogul Motorparts
Pět nových webů Federal-Mogul Motorparts

Federal-Mogul Motorparts, divize společnosti Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), spustila pět nových webů pro značky Ferodo®, MOOG®, Champion®, Jurid® a svůj vlastní firemní web pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA) na www.fmmotorparts.eu. Nové weby, které představila na zářijovém veletrhu Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanam, byly vytvořeny s cílem sjednotit prezentaci značek napříč různými produktovými […]

Federal-Mogul Motorparts na veletrhu Automechanika představí svůj unikátní program zákaznické podpory
Federal-Mogul Motorparts na veletrhu Automechanika představí svůj unikátní program zákaznické podpory

Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), představí na letošním ročníku veletrhu Automechanika od 13. do 17. září ve Frankfurtu nad Mohanem novinky ve svém unikátním programu zákaznické podpory a poslední pokroky při vývoji výrobků jednotlivých koncernových značek. Hlavní stánek (hala 3.0, stánek D51) bude podle jednotlivých skupin výrobků rozčleněn na několik ostrůvků, které […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!