Ferodo® uvádí na trh novou řadu brzdových třmenů

30. listopadu 2016, 13:31

Společnost Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation, oznamuje další rozšíření sortimentu brzdových komponent v kvalitě originální výbavy značky Ferodo. Nově pod ní uvádí na trh kompletní sortiment brzdových třmenů.

Po významném rozšíření sortimentu hydraulických komponent a lanovodů, o něž se řada Ferodo rozrostla začátkem loňského roku, byla nabídka značky Ferodo doplněna o více než 1.300 třmenů, které pokrývají modely všech hlavních výrobců vozidel. Díly prošly náročnými testy, aby bylo zaručeno, že při každém sešlápnutí brzd budou poskytovat jak maximální výkonnost, tak i pohodlnou obsluhu.

Na repasované díly se vztahuje stejná záruka a poprodejní služby, jako na nové produkty značky Ferodo. Všechny díly jsou pečlivě čištěny, kontrolovány a renovovány, aby byla zajištěna taková úroveň bezpečnosti a jakosti, jakou zákazníci značky očekávají. Díly jsou také v zájmu jejich plné dohledatelnosti označeny s cílem ujistit zákazníky o jejich naprosté spolehlivosti.

Ferodo je známé špičkovou odborností v oblasti třecích materiálů a schopností vyvíjet brzdové komponenty prémiové kvality,” řekl Silvano Veglia, ředitel marketingu brzdových komponent pro aftermarket v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika. „Rozšíření řady si vyžádali servisy a mechanici, kteří chtějí získávat všechny brzdové díly od jediné prémiové značky, o níž vědí, že se na ni mohou spolehnout.”

Nabídka výrobků značky Ferodo již byla doplněna také o portfolio brzdových bubnů a v dalším období se budou jednotlivé řady výrobků a počet modelů, pro něž jsou určeny, dále rozšiřovat. Plný sortiment brzdových třmenů je k dispozici u prodejců a byl zařazen na TecDoc, do elektronického katalogu Ferodo.com a na FMeCat.
 

Související články

Pět nových webů Federal-Mogul Motorparts
Pět nových webů Federal-Mogul Motorparts

Federal-Mogul Motorparts, divize společnosti Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), spustila pět nových webů pro značky Ferodo®, MOOG®, Champion®, Jurid® a svůj vlastní firemní web pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA) na www.fmmotorparts.eu. Nové weby, které představila na zářijovém veletrhu Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanam, byly vytvořeny s cílem sjednotit prezentaci značek napříč různými produktovými […]

Ferodo® uvádí na trh novou řadu brzdových bubnů
Ferodo® uvádí na trh novou řadu brzdových bubnů

Federal-Mogul Motorparts, divize společnosti Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), rozšířila svou značku Ferodo® o rozsáhlou řadu brzdových bubnů pro osobní automobily a lehká užitková vozidla. Nejnovější přírůstek dále rozšiřuje kompletní řadu třecích materiálů a příslušenství brzdových systémů Ferodo. Nové brzdové bubny Ferodo se vyrábějí z vysoce kvalitních litinových materiálů s využitím nejmodernějších obráběcích postupů, a […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!