BRISK: Žhavicí svíčky EXCLUSIVE od října nově v TecDocu

4. října 2012, 0:00

Firma BRISK Tábor a.s. zařadila od října letošního roku sortiment tyčinkových žhavidel EXCLUSIVE do nejrozsáhlejší, světové databáze náhradních dílů TecDocu.

Kromě českých zapal.svíček BRISK, zde od října najdete moderně konstruované žhav.svíčky BRISK, které plní nejnáročnější požadavky na komfort obsluhy vozidla, snižují jak zatížení elektrické napájecí soustavy vozidla, tak i škodlivé emise dieselových motorů.

Žhavicí svíčky můžete objednávat přímo v e-shopu BRISK (www.brisk.cz) nebo je zakoupíte v podnikové prodejně v Táboře či u řady distributorů, jejichž seznam naleznete na internetových stránkách Brisku.

 

 

 

Související články

Hodnocení TecDoc pro Brisk
Hodnocení TecDoc pro Brisk

Hodnocení TecDoc pro Brisk.

Novinky v zapalovacích svíčkách řady GARDEN
Novinky v zapalovacích svíčkách řady GARDEN

Sortiment zapalovacích svíček pro zahradní a lesní techniku je označovaný v systému značení BRISK počátečními písmeny v názvu svíčky P, U, J, K, S, T. Výborné provozní vlastnosti svíček při použití např. v motorových pilách, travních sekačkách, křovinořezech,  stacionárních pohonných jednotkách, malotraktorech  se osvědčují jak v podmínkách „hobby“, tak i „profesionál“. Stále se zmenšující prostor […]

Brisk na výstavě Gas show 2014 Warsawa
Brisk na výstavě Gas show 2014 Warsawa

Tato specializovaná a nejvýznamnější CNG a LPG výstava ve střední Evropě, se uskutečnila ve dnech 5.-6.3.2014 ve Varšavě v Polsku. Zde firma BRISK Tábor a.s. nesměla chybět a účast firmy zajistil dealer firmy Brisk, firma EXPERT AUTO – pan Tomasz Wieczorek  

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!