Dębica uvádí na trh nové letní výkonné pneumatiky Presto UHP2

23. března 2017, 13:23

Vedoucí polský výrobce pneumatik Dębica uvádí na trh svou nejnovější vysoce výkonnou (UHP) letní pneumatiku Presto UHP2. Náročným řidičům, kteří hledají výkonnost za konkurenceschopnou cenu, nabízí novinka díky pokročilé technologii delší kilometrový proběh.

Vynikající na mokrém povrchu

Dezén běhounu pneumatik Presto UHP2 je opatřen vysokým počtem hran (celkem je jich na jedné pneumatice 340), které prořezávají vodní film na vozovce a zaručují tak velmi dobrou ovladatelnost a brzdné vlastnosti na mokrém povrchu. Zaoblená vnější ramena jsou kromě toho zkonstruována tak, aby efektivně rozptylovala vodu a snižovala tím nebezpečí aquaplaningu.                            

Nízký valivý odpor a vyšší kilometrový proběh

Dezén ‘Uniform Contact Pressure’ rozkládá tlak po celé oblasti styku běhounu s vozovkou a zajišťuje tak rovnoměrné opotřebovávání a delší kilometrový proběh. Patní páska s optimalizovanou hodnotou valivého odporu snižuje spotřebu paliva¹ tím, že omezuje ztrátu energie v okrajích pneumatik, a řeší tak důležitý požadavek zákazníků, kteří se rozhodují pro nákup pneumatik značky Dębica. A konečně asymetrický dezénu běhounu s tužším vnějším žebrem přináší vynikající schopnost brzdění na suchu.

„Konstruktéři značky Dębica těsně spolupracovali, aby mohli nabídnout vysoce výkonnou, odolnou pneumatiku za dostupnou cenu. Pokročilá technologie obsažená v této nové UHP pneumatice slibuje zákazníkům jak výhodnou koupi, tak i dobrý pocit při řízení,” řekl Martijn De Jonge, produktový ředitel osobních pneumatik společnosti Goodyear v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

Pneumatiky Dębica Presto UHP2 budou na trhu v 21 rozměrech, které pokrývají zhruba 50% trhu letních UHP pneumatik

Související články

Premio zahajuje sezónu
Premio zahajuje sezónu

Servisní síť Premio je již plně připravena k zahájení letní pneu sezóny. Pro své zákazníky mimo jiné připravila speciální akci, během níž mohou za koupi sady pneumatik značek Goodyear a Dunlop získat voucher na dodatečné služby.

Sava dále zdokonaluje vysoce výkonné letní pneumatiky
Sava dále zdokonaluje vysoce výkonné letní pneumatiky

Segment vysoce výkonných letních pneumatik (UHP) je stále na vzestupu. Zatímco ještě v roce 2010 se letní UHP na celkovém trhu letních pneumatik podílely jen 14 procenty, do roku 2015 tvořily už 18 procent jejich celkového odbytu. Evropský výrobce Sava drží s tímto trendem krok a uvádí na trh pneumatiky s lepšími výkonovými charakteristikami na […]

Fulda uvádí na trh vysoce výkonné pneumatiky pro sportovní jízdu pod kontrolou
Fulda uvádí na trh vysoce výkonné pneumatiky pro sportovní jízdu pod kontrolou

Značka Fulda uvádí na trh nové vysoce výkonné (UHP) letní pneumatiky SportControl 2. Nejnovější UHP pneumatiky byly zkonstruovány s cílem zvýšení výkonnosti na mokrých i suchých silnicích. Fulda v jejich podobě nabízí opět kvalitní německou technologii za příznivou cenu, ale bez jakýchkoli kompromisů, pokud jde o výkonnost.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!