Fulda uvádí na trh vysoce výkonné pneumatiky pro sportovní jízdu pod kontrolou

, 10. března 2017, 10:24

Značka Fulda uvádí na trh nové vysoce výkonné (UHP) letní pneumatiky SportControl 2. Nejnovější UHP pneumatiky byly zkonstruovány s cílem zvýšení výkonnosti na mokrých i suchých silnicích. Fulda v jejich podobě nabízí opět kvalitní německou technologii za příznivou cenu, ale bez jakýchkoli kompromisů, pokud jde o výkonnost.

Vysoká výkonnost
Konstruktéři značky Fulda vyvinuli pokročilý dezén běhounu, který optimalizuje kontakt s vozovkou a vyrovnává rozložení tlaku v pneumatice, což zkracuje brzdnou vzdálenost na suchém povrchu.

Široká a tuhá vnější ramena omezují deformaci běhounu. Pro řidiče to znamená přesnější řízení a vysokou účinnost na suché vozovce.

Početné dezénové drážky AquaFlow umožňují rychlý odvod vody a zajišťují tak dobrou trakci na mokru. Směs běhounu na bázi siliky na mokré vozovce přispívá zase k lepší ovladatelnosti vozu.

 Výborný poměr cena/výkon

Fulda SportControl 2 dodávají řidiči při jízdě na suchém i mokrém povrchu pocit jistoty, a to při vynikajícím poměru cena/výkon. Díky úpravě velikosti styčné plochy běhounu pneumatik s vozovkou nabízejí totiž rovněž rovnoměrnější opotřebení, a tedy i vyšší kilometrový proběh1.

Odlehčená konstrukce a složení směsi omezují energetické ztráty a snižují tak valivý odpor, což se příznivě podepisuje na spotřebě vozu.

Fulda trvale usiluje o zkvalitňování svých výrobků a lepší uspokojování potřeb svých zákazníků. Díky vysokému potenciálu kilometrového proběhu nabízí Fulda SportControl 2 skvělý poměr cena/výkon. Spotřebitelé v její podobě dostávají nejen cenově výhodnou, ale díky její ovladatelnosti také velmi výkonnou pneumatiku,” řekl Martijn de Jonge, produktový ředitel osobních pneumatik Goodyear v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.

Pneumatiky SportControl 2 jsou v současné době na trhu v 48 rozměrech, které pokrývají 52 % trhu.

Související články

Fulda Kristall Control HP2: skvělý výkon v zimní sezóně
Fulda Kristall Control HP2: skvělý výkon v zimní sezóně

Značka Fulda vyvinula novou vysoce výkonnou zimní pneumatiku pro silné vozy s označením Kristall Control HP2. Spojila v ní celou řadu moderních technologií s cílem vytvořit pneumatiku, na niž se řidiči mohou v zimě spolehnout. Fulda Kristall Control HP2 je na trhu od podzimu letošního roku v celkem 35 rozměrech. Technologie „Snow Catcher“ pro lepší […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!