Inovativní dieselový filtr od UFI pro Hyundai a Kiu

3. května 2017, 10:36

>UFI Filters jsou jediným OE dodavatelem pro dieselové filtrační systémy Hyundai a Kia, přičemž využívají technologii nové generace s dvoustupňovou filtrací zajišťující vynikající odlučování vody. Nové dieselové filtry pro populární automobily Hyundai a Kia budou dostupné také pro aftermarket.

UFI Filters informují o novince v sortimentu pro aftermarket. Jedná se o palivovou filtrační patronu, která je určena pro širokou škálu automobilů od korejských výrobců Hyundai a Kia. Nový filtr (kód UFI 24.123.00, kód SOFIMA S 4123 NR) pokrývá celou řadu důležitých aplikací, od Hyundai i20 a Tucson po Kia Venga a Sportage.

Celá řada filtrů určených pro evropský trh je vyráběna v moderním zařízení UFI v Ostravě. Filtrační média používaná pro aftermarket se vyznačují vysokou účinností dvoustupňového filtračního systému: první stupeň je vyroben z materiálu na bázi celulózy a druhý je vyroben z hydrofobního pletiva pro odstranění všech zbytkových vodních částic. Garantovaná účinnost filtru je 99,6% při 4 μm a separace vody přesahuje 90%.

Další informace o UFI Filters, produktech značky UFI a Sofima naleznete na stránkách www.ufi-aftermarket.com a www.sofima-aftermarket.com.

Související články

Nový dodavatel filtrů pro Formuli 1
Nový dodavatel filtrů pro Formuli 1

Díly vyrobené UFI Filters se budou používat při nejdůležitějších automobilových závodech roku 2017.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!