Nové startéry Denso pro vozy se systémem start-stop

23. dubna 2018, 9:45

V nabídce startérů společnosti Denso se objevilo 21 nových produktů. Novinky najdou uplatnění v 1.178 typech vozidel, zejména pak v autech skupiny VW a Jaguar Land Rover vybavených systémem Start/Stop.

Startér a alternátor Denso

Společnost Denso se zaměřila na evropské modely automobilů vybavené systémem start-stop. Ve vozidlech Jaguar Land Rover (JLR) s moderním, inteligentním systémem start-stop JLR, který snižuje spotřebu paliva v průměru o 5 až 7 %, je použit startér TS DENSO s dvojitým vinutím, který je vybaven pomocnou baterií pro okamžité nastartování motoru. Rozšíření nabídky pokrývá většinu aplikací startérů JLR dostupných na trhu, počínaje vozidly vyrobenými v roce 1996.

Pro vozidla skupiny VW vybavených systémem start-stop, společnost DENSO představila startéry s vysokou životností a pokročilým ozubením (AE), které jsou mimo jiné vybaveny uhlíky s dlouhou výdrží a jedinečným mechanismem pružiny pastorku.

Startér Denso

Společnost Denso má pro vozidla se systémem start-stop v nabídce 2 druhy startérů. Startéry typu PE a startéry typu TS, které jsou schopny znovu nastartovat motor i před jeho úplným zastavením.

Nabídka startérů a alternátorů Denso zahrnuje v současné době 392 pozic (252 alternátorů a 140 startérů) a poskytuje 6.276 aplikací (3.232 pro alternátory a 3.044 pro startéry). Více informací o startérech a alternátorech Denso naleznete v elektronickém katalogu Denso nebo v katalogu TecDoc.

Příklady nových startérů Denso:

Tabulka nových startérů Denso

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!