MANN+HUMMEL kupuje firmu Tri-Dim-Filter

26. července 2018, 10:06

Skupina MANN + HUMMEL oznámila, že došlo ke konečné dohodě, na základě které převezme americkou společnost Tri-Dim-Filter, zabývající se výrobou filtrů. Podmínky transakce nebyly zveřejněny.

Společnost Tri-Dim se sídlem ve městě Luisa ve státě Virginie je největším výrobcem Sídlo společnosti MANN+HUMMELrůzných typů filtrů v Severní Americe – zaměstnává kolem 800 lidí. Je dodavatelem celé řady výrobků a služeb využívaných v topných, větracích a klimatizačních systémech. Zaměřují se na filtraci vzduchu, kapalin a plynů, jakož i topných materiálů a výrobu zařízení na čištění a testování vzduchu.

„Akvizice firmy Tri-Dim ukazuje na to, že společnost MANN + HUMMEL chce více rozvíjet svůj segment Life Science & Environment, který se specializuje na inteligentní řešení v technologii vzduchových a vodních filtrů.“ – řekl Håkan Ekberg, viceprezident skupiny MANN + HUMMEL. „Portfolio výrobků firmy Tri-Dim, zkušení pracovníci, široká základna odběratelů a úzké vztahy s nimi, činí tuto společnost ideálním partnerem v naší strategii další expanze v oblasti filtrace.“ – dodal Håkan Ekberg.

Převzetí společnosti Tri-Dim poskytuje společnosti MANN + HUMMEL lepší přístup na americký a kanadský trh zabývající se filtrací vzduchu a zajišťuje obrovské možnosti jeho dalšího rozvoje.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!