Delphi Technologies startuje nový program GDI

10. září 2018, 9:54

Nabídka vstřikovací systémů GDI Delphi Technologies otevírá dílnám a distributorům přístup k nejnovějším technologiím OE. Nové OE díly pro více než 2,1 milionu vozidel vybavených technologií GDi, společně s plnou diagnostickou podporou včetně diagnostických a testovacích nástrojů pro všechny značky a také školení, představí Delphi Technologies na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu.

Program GDI Delphi Technologies

Tato komplexní nabídka zahrnuje čerpadla a vstřikovače pro populární francouzské automobily. Rozšíření sortimentu o další důležité výrobky je plánováno na rok 2019. Nabídka se bude týkat jak elektronických, tak hydromechanických diagnostických nástrojů a prototypového vybavení pro testování. V rámci podpory technologie GDi bude Delphi Technologies zajišťovat také školení pro všechny nové aplikace.

Předpokládá se, že do roku 2026 bude trh s novými vozidly vybavenými systémem GDi růst v průměru kolem 10 % ročně, což může servisům a distributorům, kteří budou na tento vývoj připraveni, přinést nemalé zisky.

Společnost Delphi Technologies na veletrhu také představí nejnovější vstřikovací systém Multec® 14 (M14) s tlakem dosahující téměř 350 barů. Tyto vstřikovače nejnovější generace mohou snížit množství pevných částic v emisích emitovaných technologií GDi až o 70 procent.

Nejnovější vstřikovací systém Multec® 14 (M14)

„V OE výrobě je technologie GDi známá již několik let. Rychle se stává preferovaným řešením, neboť pomáhá plnit přísné emisní normy, „říká Alex Ashmore, prezident pro trh s náhradními díly společnosti Delphi Technologies. „Více než třetina lehkých užitkových vozů vyráběných po celém světě je vybavena palivovým systémem GDi a předpokládaný podíl na trhu bude ještě vyšší. Předpokládá se růst o 8% ročně v příštích deseti letech, což znamená rostoucí počet majitelů vozidel, kteří budou hledat nezávislé servisy poskytující vysoce kvalitní služby. Díky vysoce kvalitním OE dílům, spolu s technickou podporou a školením, poskytneme dílnám a distributorům nové komplexní řešení GDi s potřebnou podporou pro využití příležitostí, které nabízí nová technologie OE.“

Alex Ashmore zdůrazňuje, že GDi je dalším skvělým příkladem toho, jak Delphi Technologies využívá své znalosti a zkušenosti v pokročilých systémech OE k podpoře svých zákazníků z aftermarketu při využívání nových segmentů trhu.

„Toto je začátek nové éry, důležité jak pro nás, tak pro naše klienty. Komplexní řešení a podpora originálního výrobce může nabídnout dílnám významnou konkurenční výhodu.“ uzavírá Alex Ashmore.

Více informací o nejnovějších řešeních GDi od Delphi Technologies můžete nalézt na stránkách www.delphiaftermarket.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!