Clement de Valon je novým viceprezidentem TMD Friction

20. ledna 2020, 8:00

Clement de Valon byl ve společnosti TMD Friction jmenován výkonným viceprezidentem pro aftermarket.

Clement de Valon

Od 1. října 2019 převzal Clement de Valon odpovědnost za trh aftermarketu ve společnosti TMD Friction, jednoho z předních světových výrobců brzdových komponentů. Nahradil Davida Bainese, který byl 1. srpna jmenován generálním ředitelem a prezidentem TMD Friction. Ve své nové pozici bude Clement de Valon podřízen přímo Davidovi Bainesovi.

„Jsem s touto výzvou velmi spokojený. Automobilový průmysl v současné době prochází zásadními změnami v kategoriích mobility, technologie a ochrany životního prostředí a cílem našeho týmu je dále posilovat pozici TMD Friction jako silného a udržitelného partnera pro všechny naše zákazníky na trhu náhradních dílů“, říká de Valon.

Clement de Valon má mnohaleté zkušenosti na trhu s náhradními díly. V posledních letech pracoval na různých manažerských pozicích ve společnostech Valeo a Garrett. Za posledních 24 let získal rozsáhlé znalosti v oblasti prodeje, marketingu a managementu. Ve své poslední pozici ve společnosti Valeo byl zodpovědný za globální aktivity související s nezávislým trhem stěračů. V roce 2012 de Valon přešel do Garrettu, kde do roku 2019 řídil globální operace související s trhem s turbodmychadly.

Clement de Valon zná podmínky mezinárodního prodeje a zásady mezikulturní spolupráce a během své profesní kariéry spolupracoval s klienty z více než 100 zemí po celém světě – současně řídil prodejní a marketingové týmy na pěti různých kontinentech.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!