Pečeť PROriginal – bezpečnost začíná u balení

20. ledna 2020, 8:12

Společnost Textar nyní vybavuje všechny obaly brzdových destiček Textar novými bezpečnostními pečetěmi PROriginal, aby lépe chránila své zákazníky před padělaným zbožím.

Brzdové destičky Textar jsou zárukou spolehlivé brzdné síly a maximálního pohodlí při brzdění. Této prvotřídní kvalitě důvěřují zákazníci po celém světě.

Podvodné padělání představuje hlavní bezpečnostní riziko. Bohužel na první pohled jsou padělky téměř nerozeznatelné od originálů. Nebezpečí se často projeví až při použití ve vozidle, což může mít fatální následky.

Od teď jsou obaly na brzdové destičky osobních automobilů Textar dodávány s novou pečetí PROriginal, která zabezpečuje balení a musí být před otevřením odstraněna. Následují další skupiny produktů. Na zadní straně pečeti je QR kód a dvanáctimístný alfanumerický kód, které jsou jedinečně spojeny s výrobkem.

Zákazník může ověřit pravost produktu dvěma způsoby:

  1. naskenováním QR kódu pomocí aplikace Textar Brakebook (zdarma pro iOS a Android) nebo jiným skenerem QR kódu
  2. zadáním alfanumerického kódu na webové stránce www.fightingthefakes.com.

Po zadání nebo naskenování kódu obdrží zákazník jednu z následujících odpovědí:

  • Máte originální produkt Textar.
  • Tento kód již byl naskenován. Pokud nebyl obal otevřený, kontaktujte nás.
  • Výstraha! Toto není platný kód.

To umožňuje zákazníkovi okamžitě zjistit, zda produkt, který mají, je originálem nebo padělkem. Pokud má zákazník neplatný kód nebo kód, který již byl naskenovaný, je vysoce pravděpodobné, že se jedná o padělky a společnost TMD Friction by měla být okamžitě informována pomocí online kontaktního formuláře, nebo servisní horké linky (+49 (0) 2171 7032397), aby bylo možné provést další kroky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!