Novinka v sortimentu BHS – vodní čerpadla pro užitkové vozy

30. září 2015, 12:26

Odborníci v oblasti tepelného managementu Behr Hella Service významně rozšířili nabídku společnosti v oblasti vodních čerpadel a souprav.

Nyní je k dispozici okolo 100 vodních čerpadel pro úžitková vozidla s ověřenou kvalitou Behr Hella Service. Všechny důležité informace o novém sortimentu najdete ve vždy aktuálním TecDocu a od jara 2016 i v novém katalogu "Tepelný management pro užitkové vozy".

Vodní čerpadla jsou nepostradatelnou součástí spalovacích motorů chlazených vodou, protože udržují chladicí okruh v pohybu a nepřetržitě cirkulují chladicí kapalinu. To je důvod, proč vodní čerpadla patří mezi nejčastěji objednávané náhradní díly a mají mnoho let velmi dobře zavedenou pozici v produktové nabídce Behr Hella Service – ať už jako jednotlivé náhradní díly, nebo kompletní soupravy pro snadnou instalaci.

Související články

Novinky v oblasti Thermo-managementu
Novinky v oblasti Thermo-managementu

Společnost Behr Hella Service rozšiřuje sortiment o 201 nových položek v oblasti Thermo-managementu. Veškeré informace o novinkách ve formátu PDF naleznete ZDE

Novinky v sortimentu BHS
Novinky v sortimentu BHS

Společnost Behr Hella Service představila 144 nových položek v 1.Q roku 2015 v oblasti osobních vozidel, dodávek, truck/bus i zemědělských a stavebních strojů. V sortimentu naleznete i 39 novinek v řadě Alternative, která je vhodná pro opravy starších vozidel s nižší zůstatkovou cenou. Veškeré informace o novinkách naleznete v přiloženém PDF.  

Behr Hella Service slaví 10 let!
Behr Hella Service slaví 10 let!

S více než 20 produktovými skupinami a 7.000 výrobky je BHS jedním z předních výrobců produktů pro chlazení a klimatizace na nezávislém trhu s autodíly. Zákazníci mohou využít spojení mnoholetých zkušeností s výrobou dílů v OE kvalitě společnosti Behr a celosvětové obchodní sítě společnosti HELLA. Behr Hella Service tak v oboru chladičů chladicí kapaliny, kompresorů […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!