SimCam: Fotka zloděje přijde na mobil

23. srpna 2010, 0:00

Konec motorkářské sezony je velkou příležitostí pro zloděje. Využívají nedostatečného zabezpečení motorek v garážích nebo na jiných místech a poté si rychlé stroje nepozorovaně odvážejí. Tomu může snadno a spolehlivě zabránit dohledová kamera.

Umístit na zvolené místo nenápadnou kameru, zapojit ji do sítě, vložit do přístroje SIM kartu, která je součástí balení a zavřít dveře garáže. Tak snadná je instalace dohledové kamery. Pak už stačí nastavit elektronického hlídače pomocí mobilního telefonu a kamera majetek spolehlivě pohlídá. Pokud se nevítaný host dostane k motorce, přijde jejímu majiteli na mobil výstražná SMS. Na displeji mobilu se pak objeví i obrázek zloděje.

MMS mohou dostat lidé v případě poplachu, na vyžádání, nebo vždy v určitou dobu. „Dění okolo motocyklu je možné také poslouchat. Stačí zavolat na telefonní číslo kamery, která má snímací zařízení, pohybové čidlo a „vidí“ dokonce i v naprosté tmě. Kromě toho je pojištěna proti výpadku elektrické energie záložním akumulátorem,“ upřesňuje David Capoušek ze společnosti NetRex, která dohledové kamery nejenom prodává, ale nabízí i jejich instalaci.

Více na simcam.cz.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 31. ledna 2017, 18:41 0 0

ano je to super ale má to HACEK už není na trhu k sehnání

Odpověď