Delphi na výstavě Automechanika 2010 představí novinky portfolia náhradních dílů a služeb

13. září 2010, 0:00

Při dodávce technologií, pro výrobce, kteří vyrábí automobily více než 100 let, v oblasti určené výrobními předpisy na originální díly a definovanými technologiemi, Delphi nepřetržitě využívá své odborné znalosti a zkušenosti ve spojení se zabudováním a montáží dílů při kontinuálním vývoji moderních výrobků a služeb, vyvinutých pro osobní a užitková vozidla.

Na tiskové konferenci, které se uskuteční na výstavě Automechanika v úterý 14.09. v 11.30, Delphi uveřejní několik zpráv o svých novinkách. Tiskovou konferenci bude vést Francisco Ordoñez,předseda Delphi Product & Service Solutions. Místo konference: stánek Delphi – hala 3.0, Stánek F91-G91, Messe, Frankfurt.

Ve Frankfurtu budou předvedeny novinky firemního portfolia brzd, řízení, systémů zavěšení kol, klimatizace a filtrů. Inženýři Delphi předvedou nejmodernější elektronické výrobky motorových vozidel, dále nejčerstvější inovaci Delphi, prezentaci inovativního řešení opravy a postup opravy vstřikovací jednotky E3 Electronic Unit Injector. Zástupci Delphi na výstavě budou k dispozici pro zájemce ohledem informací a vysvětlení technické podpory zvýšené úrovně, dostupné pro narůstající síť Delphi Service Centres.

„Ve vývoji portfolia náhradních dílů a služeb jsme dosáhli značný vývoj v roce 2010, i v zůstávajícím období letošního roku budeme pokračovat ve vývoji a tržním zavedení nových výrobků” oznámila Lucia Moretti, místopředsedkyně Delphi Product and Service Solutions global independent aftermarket. Delphi je ta firma vyrábějící díly motorových vozidel, jehož výrobky jsou nepostradatelné, proto naše inženýry již dopředu disponují informacemi, potřebnými pro vývoj nejmodernější techniky. Účinnou aplikací získaných znalostí a poznatků je možné projektování výrobků výborné kvality, vyhovujících předpisům výrobců vozidel pro montáž těchto výrobků, portfolio výrobků , které pokrývá značnou část evropského vozového parku.”

„Kromě toho se snažíme o zajištění nejlepších metod školení, o poskytnutí aktuálních technických informací a znalostí pro členy sítě Delphi Service Centre” shrnul místopředsedkyně Moretti. „ Význam odborných znalostí a zkušeností automechaniků se zvyšuje paralelně, s nepřetržitým zvyšováním komplexností automobilových technologií. Technická podpora a školení firmy Delphi poskytují velkou výhodu pro členy sítě, k udržení konkurenceschopnosti při provádění oprav a údržby moderních osobních a nákladních automobilů.”

Pro další informace o portfoliu Delphi pro osobní a užitková vozidla, dále o možnosti vstupu do sítě Delphi Service Centre, prosím navštivte webovou stránku www.delphi.com/am.


 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!