Několikanásobně oceněný kabinový filtr FreciousPlus

, 12. srpna 2016, 16:34

Na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu, firma MANN-FILTER odprezentuje svůj inovativní kabinový filtr FreciousPlus, nový přírůstek do komplexního sortimentu kabinových filtrů.

Biofunkční kabinový filtr FreciousPlus od MANN-FILTER získal několik cen hned na začátku roku. Ve Francii by FreciousPlus jmenován Product of the Year 2016 v kategorii kabinových filtrů osobních automobilů. Cenu produkt získal na základě on-line průzkumu společnosti pro výzkum trhu Nielsen na více než 10.000 reprezentativních spotřebitelích. Na veletrhu v Hannoveru získal tento inovativní kabinový filtr Cenu Industry 2016 v kategorii "Dodavatel".

Kabinový filtr FreciousPlus je dostupný na mnoha evropských trzích, stejně jako v Asii, USA a Mexiku. S více než 70 typů filtrů pokrývá produktová řada FreciousPlus již asi 60 procent dopravního parku osobních vozidel v Evropě.

Unikátní vlastností FreciousPlus je jeho Biofunkční povlak, na který se váží nejen alergeny, ale také brání plísním a bakteriím proniknout do prostoru pro cestující přes ventilaci. Vysoce výkonné filtrační médium navíc eliminuje téměř všechny škodlivé pevné částice, zatímco další vrstva zadržuje nepříjemné pachy a škodlivé plyny jako ozon, oxid siřičitý a oxidy dusíku.

Blíže se s těmito filtry můžete seznámit na stánku MANN+HUMMEL na Automechanice Frankfurt 2016, Hall 3, Stand A51.

Související články

MANN + HUMMEL byl koncernem Fiat Chrysler Automobiles vyhlášen jako vítěz Supplier of the Year 2016
MANN + HUMMEL byl koncernem Fiat Chrysler Automobiles vyhlášen jako vítěz Supplier of the Year 2016

Vyhlášení vítězů se konalo v sále Lingotto Center v Turíně dne 14. prosince 2016. Společnost MANN + HUMMEL získala ocenění v kategorii podvozek a systémy motoru. Odborník na filtraci byl oceněn FCA již podruhé v tomto roce. Vítězové byli vybráni vedením FCA. Více než 1.000 dodavatelů bylo zařazeno do třinácti kategorií. V kategorii "podvozek a […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!