Hydraulické filtry Febi pro spojky typu Haldex

27. července 2022, 14:02

Řada hydraulických filtrů febi se nedávno rozšířila o nové položky určené pro nejnovější generaci spojek Haldex. Společnost febi nyní nabízí kompletní sortiment filtrů pro spojky Haldex generace I až IV. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly požadavky na OE kvalitu a specifikace výrobce.

Hydraulický filtr febi 177922
Hydraulický filtr spojky Haldex obj.č. 177922

Po zavedení nových filtrů nabízí nyní nabídka společnost febi pokrytí pro více než 650 modelů vozů s pohonem všech kol, což v Evropě představuje více než čtyři miliony vozů.

Součástí sortimentu febi je také nástroj pro demontáž filtru, který je nutné měnit podle doporučených intervalů, aby se zachovala dlouhá životnost spojky. Tento klíč umožňuje vyjmout obal olejového filtru spojky Haldex z diferenciálu, přičemž jej lze použít ve 115 případech.

Klíč na demontáž hydraulického filtru febi 177528
Klíč na demontáž hydraulického filtru obj.č. 177528

Je třeba mít na paměti, že spojka Haldex vyžaduje speciální olej, který má febi nyní také k dispozici. Jedná se o speciální výrobek vyvinutý výhradně pro toto použití.

Převodové oleje febi

Spolehněte se na náhradní díly febi v kvalitě odpovídající OE. Kompletní sortiment dílů společnosti bilstein group a více technických informací najdete v online katalogu na adrese: www.partsfinder.bilsteingroup.com.

Značka febi je součástí skupiny bilstein, která zastřešuje několik dalších silných značek. Více informací je k dispozici na adrese: www.bilsteingroup.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!