Delphi zveřejní přebudovaný GlobalAftermarket Website s progresivní funkcí Service Locator Feature

20. září 2010, 0:00

Zveřejněním přebudované webové stránky s náhradními díly, Delphi posiluje svoji pozici popředního poskytovatele informací. Nejnovější vyhledávací technologie stránky staví vyhledávač náhradních dílů do výhodné pozice před konkurencí.

Firma Delphi dnes ukázalal svou novou globální webovou stránku pro obchod s náhradními díly, www.delphi.com/am, s novým vzhledem, poutavějším obsahem, lepší a snadnější použitelností navigace a s podstatně zdokonalenou vyhledávací funkcí náhradních dílů.

Na základě soutěže, vyhlášené na firemní stránce Delphi, vítěz minimálně jednoho odvětví se odmění každý rok, od roku 1997. Rekonstruovaná webová stránka náhradních dílů obsahuje nejnovější správy společnosti, připojené k informacím o rozsáhlém portfoliu společnosti, obsahující brzdy, naftové systémy, motomanažment, řízení palivových systémů, chlazení, topení, řízení a odpružení, nabídky nářadí, diagnostické techniky a školení společnosti, globální obchodní síť a zapojení do motoristického sportu.
Kromě toho nová webová stránka nabízí nový progresivní vyhledávač obchodní sítě s náhradními díly, tím pomáhá uživatelům najít jejich nejbližší servis Delphi. Pomoci stejného single-pole vyhledávání jsou k dispozici vedoucí aplikace business to consumer (B2C) – obchodník/spotřebitel, průkopnický a interaktivní vyhledávač vytváří seznamy členů Delphi’s Service Centre a specialistů sítě diesel. Poskytnutím detailních informací o zařízeních, vyhledávač pomůže při předvedení sítě Delphi pro obchodníky i spotřebitele.

Nová forma webové stránky vznikla po několikaměsíčním průzkumu a konzultace s uživateli, za účelem zjistit, co požadují od ní zákazníci. To umožnilo společnosti dospět k návrhu, který je zajímavý a lehko ovladatelný, poskytující dobrý uživatelský pocit.
“Jsme velmi nadšeny z nové webové stránky” komentovala Carrie Wright, viceprezidentka Delphi Product and Service Solutions pro globální značku a komunikace. “Spouštění globální stránky pro Delphi znamená významný krok vpřed. Naši zákazníci a jejich potřeby jsou životně důležité pro nás, i tento web odráží náš závazek k jejich informování s relevantními a aktuálními informacemi. "

Spouštění webové stránky představuje první fázi plánu Delphi pro zvýšení digitální prezentace své účasti na trhu s náhradními díly. Stránka se bude i nadále vyvíjet s interaktivním obsahem a se zvýšenou bezpečností pro své členy – to je plán pro příští rok. Stávající stránky pro jednotlivé státy budou použitelné do konce roku 2010.

Navštivte novou webovou stránku na : http://www.delphi.com/am.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!