Společnost Michelin odhaluje svou novou zvukovou identitu

30. prosince 2010, 0:00

Michelin představuje své nové zvukové logo, které je nedílnou součástí korporátní identity. Vzniklo ve spolupráci s agenturou Sixième Son. Jedná se o 32 sekundovou sekvenci, jejímž úkolem je podpořit image firmy.

Logo bude použito u všech mediálních platform – včetně televize, rádia, reklamních kampaní a výstavních stánků a expozic.

Představení nového zvukového loga proběhlo v rámci letošního Autosalónu v Paříži. Zvukové logo je součástí dlouhodobého procesu rozšiřování značky Michelin a jeho identity, které započalo v roce 1998.

“Pomocí nového loga v audio podobě chceme zdůraznit koncepty mobility, moderní způsob života, kvalitu našich produktů a služeb, náš inovativní přístup a samozřejmě zážitek z jízdy,” říká Claire Dorland Clauzel, Senior Vice President Michelin Communication and Brands a člen Group Executive Council. “Zvuk aktivně podporuje značku zdůrazňující osobitost a vytvářející odlišnost. Již jsme se dočkali pozitivního ohlasu z celého světa, včetně Číny, Ruska, Spojených států a Francie,” dodává Dorland Clauzel.

Nová zvuková identita je závěrečnou částí komunikační strategie značky Michelin.

Projekt zvukového loga byl koordinován mezinárodním týmem reprezentujícím všechny kulturní specifika a odlišnosti skupiny Michelin. Nová zvuková identita zastupuje všech 170 zemí ve kterých existují pobočky společnosti Michelin.

Nové zvukové logo společnosti Michelin a zvukovou identitu objevíte na webové stránce http://identitesonore.michelin.com.

Více na michelin. cz.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!