febi bilstein převzalo ADL Blue Print

17. ledna 2011, 0:00

4.1.2011 febi bilstein převzalo britskou společnost Automotive Distributors Ltd (ADL),vlastníka značky Blue Print. Firma Ferdinand Bilstein GmbH + Co.KG se stala novým majitelem firmy , protože vlastní 100% akcií, včetně poboček v Portugalsku, Španělsku a Itálii.

Společnost ADL Blue Print bude i nadále reprezentovat současné představenstvo a vedení firmy. Pouze bývalý prezident a majitel Chris Jeffries po 27 letech opouští vedoucí pozici ve společnosti.

Firma ADL byla založena v roce 1988 po vystoupení ze skupiny Mazda. Od té doby je předním dodavatelem náhradních dílů pro japonská, korejská a americká vozidla na nezávislém trhu.

V roce 1994 byla představena značka Blue Print.

V budoucnu se ADL, jako součást skupiny Bilstein, zaměří na internacionalizaci značky Blue Print, jako specialisty na díly do asijských a amerických vozidel. 

"Ani naši zákazníci nebo dodavatelé nepocítí žádné větší změny v souvislosti s jiným majitelem. ADL zůstává stejnou firmou se stejným týmem jako dřív. Budeme se i nadále zaměřovat na trh s náhradními díly pro japonská, korejská a americká vozidla. V nadcházejících měsících navštívíme osobně naše zákazníky a dodavatele, abychom odpověděli na jejich případné dotazy. "- řekl Daren Ambrose, ředitel ADL. " Tento vývoj událostí má dobrý vliv na budoucnost ADL Blue Print. Bilstein group poskytne našim zaměstnancům dlouhodobou perspektivu a zároveň výrazně zlepší naší strategii internacionalizace". – dodal. 

"Jsme potěšeni přivítat ve skupině Bilstein ADL Blue Print. Toto spojení značně posílí naše mezinárodní postavení a atraktivitu pro naše partnery. ADL Blue Print a febi mají potřebné odborné znalosti, informace a pozici na trhu, aby mohli poskytnout nezávislé řešení pro každý model a značku."- řekl Karsten Schüssler-Bilstein, prezident febi. "ADL Blue Print výborně doplňují tradiční hodnoty společnosti febi, protože obě firmy kladou důraz na stejné priority jako je kvalita, přesné informace a pro-aktivní řízení produktu." – dodal.

febi bilstein ve zkratce
febi bilstein rodinná firma s tradicí 7-mi generací řízení
– založena 1844 
– specializace v náhradních dílech pro osobní a užitková vozidla 
– pobočky v 69 zemích 
– dodávky do 130 zemí 
– > 20.000 různých náhradních dílů v OE kvalitě 
– > 1.000 zaměstnanců 
– obrat skupiny v roce 2010 > 300 mil. € 
– 10.000 m2 výrobní plochy 
– 45.000 m² logistické plochy 
– oddíly ve Velké Británii, Francii, Španělsku, Itálii, Belgii, Polsku, Bulharsku, Turecku, USA, Číně, Singapuru a Brazílii

ADL Blue Print ve zkratce
– založeno 1988 
– specialista na náhradní díly pro japonská, korejská a americká osobní a dodávková vozidla 
– > 20.000 různých náhradních dílů v OE kvalitě 
– > 200 zaměstnanců 
– obrat skupiny v roce 2010 > 70 mil. € 
– centrála v Kentu, Velká Británie 
– oddíly v Portugalsku, Španělsku a Itálii 
– certifikát ISO od roku 1994

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!