NTN-SNR

NTN-SNR

  • Stanów Zjednoczonych 61
    04-028 Warszava
    Polska
  • www.ntn-snr.com
  • +48 22 516 20 60

POCHÁZÍ ZE DVOU KULTUR, PŮSOBNOST NA CELÉM SVĚTĚ
Využíváme našich dlouholetých zkušeností na evropském a asijském trhu, NTN-SNR nabízí svým zákazníkům originální autodíly, jak pro evropská vozidla (VW, Fiat, Ford, Opel, Renault, Mercedes....), tak i asijská (Honda, Toyota, Nissan, Suzuki, Subaru, Mitsubishi....). NTN-SNR Europe, patřící do skupiny NTN Corporation, třetího největšího výrobce ložisek na světě, je dnes uznávaným odborníkem v oboru automobilových rotujících prvků. Nemusíme se odvolávat na naši historii na trhu v Asii, abychom odůvodnili, proč dodáváme originální autodíly pro všechna vozidla vyráběná v Asii. To vyplývá z naší minulosti.

SILNÉ STRÁNKY
Cílem NTN-SNR je dodání globálních řešení zákazníkům. Proč globálních? Protože NTN-SNR vychází vstříc potřebám zákazníků, dodává výrobky pro veškerá použití ve vozidlech (kola, rozvod, nápravy, převodovka, spojka...) a to na všech kontinentech.

NEOBVYKLE ŠIROKÁ NABÍDKA
Každý rok NTN-SNR rozšiřuje svou nabídku o téměř 500 výrobků různého typu. Samozřejmě naším hlavním výrobkem stále zůstávají rotující prvky, v tomto oboru zachováváme stále nejvyšší kvalitu, zejména v následujících sektorech:
● kola (jednotlivá ložiska, sady ložisek kol, brzdové kotouče s integrovaným ložiskem)
● rozvod a příslušenství (napínací kladky, vodící kladky, volnoběžky alternátoru, odpružené řemenice klikové hřídele, sady rozvodu s řemenem, sady rozvodu s řemenem a vodním čerpadlem, sady kladek příslušenství motoru)
● nápravy (jednotlivá ložiska vzpěry Mc Pherson, sady ložisek předních a zadních upevnění tlumičů)
● převodovky (ložiska převodovek)
● spojky (vypínací ložiska spojky)
● klimatizace (ložiska kompresorů klimatizace)

NTN-SNR výrobce ložisek pro první montáž, nabízí široký sortiment sad rozvodu s řemenem. Sad s logem SNR je široká škála obsahující nad 500 referencí, zaručuje kvalitu OE, stejně jako všechny výrobky našeho mezinárodního koncernu.

Sady NTN-SNR jsou nabízené ve verzi s řemenem, (reference začínají prefixem „KD...”) a dodatečně s vodním čerpadlem „KDP.... Sady obsahují všechny nezbytné prvky tj.: vodící, napínací kladku, nezbytné šrouby, řemen, vodní čerpadlo a nálepku pro zapsání stavu kilometrů v den montáže. Vše je zabaleno do pevné a ergonomické krabice. Nejvyšší kvalitu rozvodových řemenů NTN-SNR zaručuje spolupráce s vedoucím výrobcem OE, Firmou Dayco, jejíž technologie byla oceněna a využívá jí většina hlavních výrobců automobilů.

Články o společnosti:

- 50 % na sortiment NTN SNR + víno od ELITu

Využijte 50% slevu na kompletní sortiment NTN SNR u ELITu. Prvních 100 zákazníků získá za obrat nad 3.000 Kč víno z Francie v hodnotě 500 Kč. Navíc nakoupíte za akční ceny i něco z garážovky: Air Dry odvlhčovač do interiéru nebo pneumatický utahovák. Akce potrvá v týdnu od 11.12. do 17.12.2017

Řemenice s tlumičem - Informace pro montáž/demontáž

Řemenice s tlumičem má důležitou roli, protože pohání veškeré příslušenství.

Stahlgruber rozšiřuje nabídku TRW brzdových komponentů a NTN-SNR rozvodových sad s vodní pumpou

V měsíci říjnu společnost Stahlgruber rozšířila nabídku brzdových komponentů TRW o 100 nových položek, převážně na nové vozy. Zároveň rozšířila nabídku rozvodových sad s vodní pumpou NTN-SNR o 13 nových položek.

Horní uložení – skryté srdce nápravy MacPherson

Horní uložení má ve správné funkci podvozku nezastupitelnou roli, přesto je tento díl na rozdíl od např. tlumiče, pružiny nebo kloubu často při opravách přehlížen. Ve spolupráci s firmou NTN-SNR přiblížíme v tomto článku jeho funkci, typy jeho poškození a možnosti jejich odstranění.

KD 469.22 - Rozvodová sada motoru D4D - správná montáž

Doporučení k montáži a demontáži KD 469.22.

Více