Analýzy trhu

Analýzy trhu aftermarketu

Analýza obchodních zástupců v České republice - vyhodnocení

Přinášíme Vám další vyhodnocení analýzy. Tentokrát „Analýzu obchodních zástupců v České republice“ z roku 2010. Kompletní analýza je k zakoupení se slevou 50%.

Vyhodnocení analýzy - Motoristické servisy v České republice

V roce 2010 proběhla na našich stránkách analýza provozu neznačkových servisů v České republice. Nyní pro Vás máme zdarma její celkové vyhodnocení, které bylo připraveno na základě Vašich odpovědí.

Analýza: Sortiment a značky u distributorů

Tato analýza přináší přehled sortimentních značek u distributorů. V této analýze najdete přehledně konkrétní značky, které distributoři mají v sortimentu.

Analýza: Servisní koncepty - Kompletní přehled servisních konceptů v České republice

V této analýze představujeme kompletní přehled servisních konceptů v České republice. Je zde uvedena jejich charakteristika a počty.

Analýza: Servisní koncepty očima servisů

Každý majitel vozidla má právo využít služeb jakéhokoliv servisu - nezávislého, autorizovaného nebo servisu, který je zapojen do servisního konceptu. Na českém trhu funguje celá řada síťových servisů a rok od roku rozšiřují řady servisů s logem organizátora sítě konceptu.

Analýza: Velkoobchody náhradních dílů v České republice

Překládáme Vám analýzu velkoobchodů náhradních dílů v České republice. První část této analýzy mapuje, jak probíhá provoz velkobchodů, kdo jsou jejich dodavatelé, jakým způsobem nakupují náhradní díly, jaké služby nabízejí svým zákazníkům a s čím se potýkají při své činnosti.

Analýza: Distribuční síť prodeje náhradních dílů pro nákladní vozidla v České republice 2012/2011

Analýza představuje strukturu distribuce náhradních dílů pro nákladní vozidla v České republice. Analýza obsahuje informace o počtu poboček distributorů v jednotlivých krajích a okresech, počty servisů, dopravců a nákladních automobilů na jednotlivé pobočky. Analýza byla připravena na základě dat získaných průzkumem portálu MotoFocus a dat Českého statistického úřadu a dat Centrálního registru vozidel. Počty vozového […]

Analýza: Distribuční síť prodeje náhradních dílů pro osobní vozidla v České republice

Analýza představuje strukturu distribuce náhradních dílů pro osobní a užitkové automobily v České republice. Analýza obsahuje informace o počtu poboček distributorů v jednotlivých krajích a okresech, počty servisů, obyvatel a automobilů na jednotlivé pobočky. Analýza byla připravena na základě dat získaných průzkumem portálu MotoFocus a dat Českého statistického úřadu. Počty obyvatel jsou ke dni sčítání […]

Analýza: Distribuční síť prodeje náhradních dílů v České republice

Analýza představuje strukturu distribuce náhradních dílů pro osobní a užitkové automobily v České republice. Analýza obsahuje informace o počtu poboček distributorů v jednotlivých krajích a okresech, počty servisů, obyvatel a automobilů na jednotlivé pobočky. Analýza byla připravena na základě dat získaných průzkumem portálu MotoFocus a dat Českého statistického úřadu. Počty obyvatel a vozového park jsou […]

Analýza: Úroveň počítačového a softwarového vybavení servisů a prodejen

Počítač se stal nepostradatelným nástrojem ve všech oblastech hospodářství. Komputerizace se jistě týká autoservisů a prodejen. Tato analýza Vám poskytne informace na jaké úrovni, je výpočetní technika a jaké je softwarové vybavení servisů a prodejen. Také jaké jsou plány v nákupu dalšího softwaru. Analýza probíhala od ledna do června roku 2011 na vzorku 368 respodentů, […]