Anketa: Odkud nejvíc čerpáte informace o trhu s náhradními díly?

20. December 2010, 0:00

Přinášíme Vám výsledek naší další ankety, kde jsme se Vás ptali na otázku „Odkud nejvíc čerpáte informace o trhu s náhradními díly?“ A jak tato anketa dopadla?

Čtenáři našeho portálu čerpají nejčastěji informace o trhu z internetu (31,6% odpovědí). Což se také dalo očekávat, protože odpovídají čtenáři, kteří čtou informace o trhu na našem portálu. Internet je fenoménem již řadu let a i v našem segmentu bude stále oblíbenější.

Rovněž většina distributorů klade důraz na internetovou prezentaci a pravidelně zasílá svým zákazníkům newsletter o novinkách a akcích. Proto nepřekvapí, že na druhém místě je odpověď „od distributorů – 18,2%).

Překvapením je pro nás slabé procento (6,1%) odpovědí u obchodních zástupců, kde bychom předpokládali, že obchodní zástupce je styčným bodem mezi zákazníkem a jeho dodavatelem. Proto se v jedné z blízkých anket zaměříme na vnímání zákazníků na fungování obchodních zástupců. Zda obchodní zástupce dnes přináší informace o novinkách nebo jen sbírá objednávky, případně vozí objednané zboží. Ale to až příště.

Další procentuální vyjádření naleznete v grafu:

 

A můžete odpovídat na další anketu s názvem: "Jaký byl Váš rok 2010 po obchodní stránce?" Následně Vám přineseme srovnání s Vašimi odpověďmi týkající se roku 2009 a očekáváním od roku 2010.

 

Comments

The comment must be longer than 5 characters!

Please akcept regulations!

There are no comments. Be the first!